Pioneer представила автомобільний CD-ресивер з Bluetooth

31

Компанія Pioneer представила автомобільний CD-ресивер DEH-P75BT. Вперше на світовому ринку car audio і multimedia автомобільний CD-ресивер оснащений новим передовим інтерфейсом Bluetooth, який дозволяє не тільки дзвонити і приймати дзвінки з ресивера, в той час коли телефон знаходиться в сумочці або кишені штанів, але і передавати з телефону і відтворювати на ресивері стереозвук в реальному часі.

Перемикання треків здійснюється з DEH-P75BT. Коли власник пристрою сідає в свій автомобіль, телефон, який закачаний MP3 контент, зв’язується з CD-ресівером і в режимі Bluetooth останній відтворює збережені на телефоні треки. Орієнтуватися в опціях ресивера тепер як ніколи просто – завдяки Pioneer російський користувач вперше отримує повністю адаптовану для нього модель з меню, ID3-тегами (+WMA-text) і телефонного книгою (пам’ять на 500 номерів) російською мовою. Таким чином, Pioneer пропонує зручність, безпека і розваги в автомобілі на новому високому рівні.

DEH-P75BT з вихідною потужністю 4x50W підтримує формати CD/MP3/WMA/AAC і повністю сумісний з інтерфейсом iPod. Підключивши iPod до ресивера через IP-Bus, можна управляти відтворенням треків з панелі, причому на дисплеї буде відображатися треклист. iPod також можна підключати до DEH-P75BT за допомогою Bluetooth при наявності спеціального BT – адаптера.

Любителі портативних DVD-програвачів і ТБ можуть безпосередньо підключити звук через AUX роз’єм mini-jack). 3 Hi-volt (4V) лінійних виходу з управлінням сабвуфером дозволять домогтися максимально ефектного звучання. Для регулювання гучності – зручна ручка контролера, вона ж дозволяє переміщатися по меню апарату.
У Росії модель з’явиться у продажу з середини травня.