Philips S800: черговий музичний телефон

65

Компанія Philips представила новий розкладний мобільний телефон S800 з вбудованим MP3-плеєром, гарнітурою, камерою і об’ємом пам’яті 128 МБ. За допомогою кабелю USB можна закачати улюблені МР3-мелодії на телефон і насолоджуватися прекрасним звучанням де б ви не були.

Будь-які з цих мелодій можна використовувати в якості рингтонів. 64-тональна поліфонія додасть неймовірний обсяг вашої улюбленої музики. «Гарячі» клавіші для управління музичним контентом винесені на зовнішній корпус телефону.

Вбудована цифрова камера з розширенням VGA 640х480 пікселів і 2х цифровим збільшенням дозволяє зробити високоякісні знімки, які можна переглядати на яскравому дисплеї, що відображає 65536 кольорів, з розширенням 128х160 пікселів і відправляти друзям по MMS.

Зображення можна зберегти в пам’яті телефону або миттєво завантажити на комп’ютер. Файли зберігаються у форматі GIF, BMP, JPEG або PNG. Не варто забувати і про вбудованої функції відеозапису і диктофоні. Для підключення S800 до комп’ютера через порт USB не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення. Телефон автоматично відображається на комп’ютері як знімний диск і оперативно завантажує файли з ПК на телефон або навпаки.

Зовнішній РК-дисплей телефону відображає інформацію про час доби, потужності сигналу і рівень заряду батареї. S800 працює до 180 годин в режимі очікування або 3 годин у режимі розмови. Режим «гучний зв’язок», управління дзвінками, 3 будильника, режим автоматичного включення і відключення, WAP-браузер, міжнародне час, конвертор, «чорний список» – це лише деякі з численних функцій, які полегшать життя сучасному динамічному користувачеві. Для найактивніших у новому телефоні Philips є 3 передвстановлені гри.

Стильна модель Philips S800 виконана у форм-факторі «розкладачка» і пропонується в двох колірних варіантах корпусу: сріблястий і чорний кольори. В комплект поставки входять стерео гарнітура Deluxe, кабель USB, зарядний пристрій і міні CD диск з USB драйверами.