Philips представив професійний РК-монітор

55

Компанія Philips представила новий професійний РК-монітор з діагоналлю 23 дюйми, призначений для бізнес-користувачів. Philips 230WP7 забезпечує найкраще виконання завдань завдяки потрійний можливості підключення вхідного сигналу і сверхширокому куті огляду. Ергономічна підставка Super Ergo і інтерфейс USB забезпечують комфорт і зручність.

Великий широкий екран 230WP7 підвищує продуктивність, дозволяючи одночасно працювати з двома розташованими поруч сторінками формату А4. Неперевершені характеристики екрану, виконаного за технологією WUXGA, забезпечуються новою матрицею IPS. Широкий формат стандарту Ultra Extended Graphics Array передбачає дисплей з роздільною здатністю 1920 х 1200, що відповідає приблизно 2 300 000 пікселів. Самий широкий кут огляду (до 178 градусів) гарантує високу чіткість зображення під будь-яким кутом зору.

Високошвидкісний порт USB 2.0 розміщений безпосередньо на моніторі, забезпечуючи простоту використання і зручність з’єднання. Для максимальної гнучкості пристрою монітор з потрійним входом забезпечений одним інтерфейсним роз’ємом D-Sub (VGA) і одним DVI-I, який підтримує вхід як цифрового, так і аналогового сигналу через додатковий адаптер. Програма Smart Manage дозволяє керувати обладнанням на основі локальних мереж (LAN). З допомогою зручного програмного забезпечення Smart Control можна регулювати різні установки дисплея.

Монітор Philips 230WP7 відрізняється особливою ергономічністю. Підставка Super Ergo забезпечує зручне розташування дисплея і розумне розподіл кабелів, зменшує безлад і надає робочого місця професійний вигляд. Регулювання висоти, розвороту, кута нахилу і повороту (до 90 градусів) створює максимальний комфорт користувача і зменшує фізичну втому протягом робочого дня. Вбудований в корпус монітора джерело живлення виключає потребу в громіздких зовнішніх адаптерах живлення. При цьому енергоспоживання дисплея нижче, ніж в середньому у аналогічних продуктів.

Широкоформатний РК-монітор з’явиться у продажу на території РФ в кінці травня 2006 року по рекомендованій роздрібній ціні 39 500 рублів.