Philips представив перший в світі DECT-телефон для Skype

62

Компанія Philips представила перший в світі Інтернет-телефон стандарту DECT для Skype, який працює навіть при вимкненому ПК. Philips VOIP841 входить в число новітньої домашньої техніки для цифрових комунікацій, яку Philips демонстрував на IFA 2006.


Philips представив перший в світі DECT-телефон для Skype

Philips продовжує просувати новинки в області цифрових домашніх комунікацій, представляючи повномасштабний асортимент переносних телефонів і інших пристроїв, що забезпечують кристально чисте звучання голосовий інтернет-телефонії. Серед них — сертифікований для Skype телефон VOIP841, який був спеціально розроблений для користувачів Skype і для тих, хто робить дзвінки на великі відстані, бажаючи знизити вартість зв’язку завдяки використанню інтернет-телефонії. Оскільки VOIP841 працює незалежно від ПК, користувачі Skype отримують максимальну гнучкість — тепер вони можуть робити дзвінки навіть при вимкненому ПК.

Контакти легко переглядати завдяки полноцветному графічного екрану, здатного відтворювати 65 тис. кольорів, а виклики за цим контактам стають максимально простими завдяки Skype, SkypeOut. Вдосконалений гучномовець і видатна чіткість звучання допомагають повернути почуття телефонні розмови. Телефон надійде в продаж до Різдва 2006 року.