Philips представив нову лінійку споживчих РК-моніторів

35

У новій колекції з семи споживчих РК-моніторів Philips поєднуються функціональність, зручність і привабливий дизайн. У колекції представлені моделі з діагоналлю екрана 43, 48 і 51 сантиметр — в тому числі нові широкоекранні моделі з діагоналлю 48 і 51 сантиметр — а також унікальний багатофункціональний монітор, створений для того, щоб зробити враження від ПК-розваг більш багатими.


Philips представив нову лінійку споживчих РК-моніторів

Функціональні групи, представлені X-серією і базової серією, а також багатоцільовим розважальним монітором серії G, дозволяють Philips надати широкий вибір споживачам з будь-яким рівнем запитів — як за ціною і функціональності, так і за можливостями підключення та ергономіки.

Монітори X-серії Philips націлені на тих, кому потрібний монітор з відмінним зовнішнім виглядом і кращими в своєму класі показниками продуктивності екрану; монітори відрізняються безліччю додаткових функцій і висококласним дизайном. Моделі серії X з діагоналлю 43 і 48 сантиметрів також володіють функцією SmartImage Lite – це технологія поліпшення якості зображення, запозичена у професійних моніторів Philips класу High-End. Технологія SmartImage Lite гарантує незмінно виняткові враження при перегляді, не залежні від того, що саме демонструється на екрані. Користувачі вибирають одну з декількох груп попередньо заданих параметрів — таких, як, наприклад, відтворення відео або веб-серфінг; після цього монітор автоматично змінює яскравість, контраст, різкість, щоб забезпечити максимально якісне зображення.

У X-серії 2006 року присутній і 51-сантиметрова модель — широкоекранний монітор 200XW7. Завдяки WSXGA-панелі з підвищеною різкістю і роздільною здатністю 1680×1050 пікселів цей 51-сантиметровий монітор X-серії являє собою максимально гнучке рішення для тих споживачів, які працюють на своєму домашньому ПК, використовують його для розваги, а також для тих, хто чергує ці два заняття. В цілях підвищення ергономічності монітори 200XW7 також оснащуються підставкою Philips Super Ergo Base, що дозволяє нахиляти і повертати монітор до 90 градусів, підбираючи ідеальний кут для перегляду.

Моделі X – і C-серій гарантують кінцевим користувачам виключно малий час відгуку менше ніж п’ять мілісекунд (Tr + Tf) і забезпечують тим самим максимально якісне враження від перегляду і усунення “запізнювання” при швидкій зміні зображення.

Нові монітори X – і C-серій Philips володіють цілим рядом нових функцій, що спрощують їх використання. Вдосконалені системи підключення кабелів дозволяють звільнити і розвантажити робоче місце, а парний вхід дозволяє приймати як аналоговий VGA і цифровий DVI-сигнал, розширюючи,
таким чином, вибір джерел. Вбудований USB-підключення моделей X-серії також підвищує зручність і можливості підключення моніторів. Всі моделі екологічно безпечні і оснащені незаймистого корпусом; при їх виробництві не використовується свинець, що дозволяє захистити навколишнє середовище і забезпечити безпеку користувача.

Стрімке поширення цифрових домашніх розваг призвело Philips до створення РК-монітора, що забезпечує всеосяжні враження від поєднання зображення і звучання. Монітор Philips 190G6 забезпечує всебічну функціональність для споживачів, які захоплюються іграми, фільмами, MP3-музикою, онлайновими розвагами і спілкуванням.

Побудований на основі 48-сантиметровий РК-екрані високого дозволу монітор 190G6 забезпечує ідеальні робочі враження завдяки використанню технології Philips ActiveBright, максимизирующей яскравість і контрастність, і створює прекрасне, повнокольорове зображення підвищеної чіткості. Додайте до цього швидку зміну екранних квітів — час відгуку вісім мілісекунд ідеально підходить для перегляду бойовиків або для активних відеоігор. Екранне роздільна здатність і можливості підключення 190G6 також відповідають стандартам для моніторів високого дозволу.

Монітор 190G6 забезпечує потужний звук — стереодинамікам, вбудованим в кутові панелі по обидва боки екрану, акомпанує 20-ватний сабвуфер, що робить звучання басів більш насиченим. Для формування більш глибокої і реалістичною звукової атмосфери в 190G6 використовується сучасна технологія обробки звуку Virtual 3D Surround Sound, що створює ефект об’ємного звуку від стерео джерел. Цифрове кабельне USB-підключення гарантує відсутність звукових спотворень, створюючи чудові об’ємні ефекти.

Оскільки монітор 190G6 розроблявся в розрахунку на різні аудіо – і відеоджерела, формати і пристрої, компанія Philips супроводила його інтелектуальним програмним рішенням, що спрощує налаштування монітора при підключенні до ПК. Система Philips Sound Agent 2 володіє простим і приємним у використанні графічним інтерфейсом, що дозволяє налаштовувати і керувати цифровими звучанням — багатоканальні аудіо, MP3, WMA, EAX і 3D-звуком.