Philips представив міні-пилосос

38

Компанія Philips представила міні-пилосос FC6092 для автомобілістів.
Новий пилосос Philips FC6092 (12 В) забезпечує максимальну зручність завдяки відсутності проводів і спеціальним автомобільним комплектом, що включає адаптер для прикурювача, який дозволяє пилососити необмежений час.


Philips представив міні-пилосос

Вихровий потік повітря пилососа Philips Mini Vac утримує бруд усередині, що забезпечує оптимально високу всмоктувальну потужність і тривалість дії. Двоетапна система фільтрації пилососа Philips Mini гарантує, що бруд, потрапивши в пилосос, не вийде назовні. Перший фільтр захоплює більшу частину сміття, а другий, гофрований фільтр утримує найдрібніші частинки пилу.

Завдяки спеціальній вдосконаленої конструкції Philips Mini Vac, з його потужним мотором, що працює виключно тихо. Низький рівень шуму дозволяє проводити прибирання в будь-який необхідний вам час.

При необхідності, насадки можна мити в посудомийній машині.
Модель FC6092 (12 В) поставляється із спеціальним автомобільним комплектом, що включає адаптер для автомобільного прикурювача, який дозволяє пилососити необмежений час. Це означає, що ретельне прибирання машини можна виконати за один раз. В комплект також входить подовжена, гнучка щілинна насадка для простої прибирання навколо сидінь автомобіля і інших важкодоступних місцях.

Philips Mini Vac можна зберігати, помістивши в зарядну базу, закріплену на стіні або стоїть на столі. Це забезпечує постійну зарядку потужного акумулятора і готовність пилососа Mini Vac до роботи.