Philips поповнив лінійку плеєрів GoGear

53

Philips розширила лінійку плеєрів GoGear. Модель HDD6320 має пам’ять об’ємом 30 ГБ, якої достатньо для зберігання 15 тис. пісень у форматі WMA або 7,5 тис. композицій формату MP3. Можна також записати звук і голосові мітки з допомогою вбудованих мікрофонів. Плеєр збереже їх, як файли формату WAV і буде відтворювати через навушники або ПК.

Можна підключити пристрій до комп’ютера через порт USB і зберегти всі необхідні файли у спеціальній папці на жорсткому диску HDD6320 з допомогою Microsoft Windows Explorer.

HDD6320 може використовуватися як альтернативна фото бібліотека. Пристрій від Philips може зберегти на своєму жорсткому диску до 8400 зображень. Фотографії можна переглядати на яскравому ЖК-дисплеї HDD6320, а також на екрані телевізора або комп’ютера.

Для того щоб звільнити місце на карті пам’яті цифрового фотоапарата, досить підключити до нього HDD6320 через кабель USB і зберегти всі зображення на жорсткому диску портативного плеєра Philips GoGear.

HDD6320 підтримує функцію PlaysForSure, розроблену Microsoft.

Одним з переваг PlaysForSure є портативна підписка до онлайн каталогів за допомогою Windows Media DRM10 (раніше відомої як Janus). За допомогою GoGear від Philips ShoqBox користувачі отримають доступ до музичних каталогами (більше мільйона треків) сумісних онлайнових сервісів. Порт USB 2.0 забезпечить високу швидкість скачування файлів.

Плеєр оснащений сенсорною панеллю з підсвічуванням і знаменитої фірмовою системою Philips SuperScroll для швидкої і точної навігації по музичної колекції. Щоб подорожувати по своєму музичному та фото-архіву, користувачеві досить просто доторкнутися або провести пальцем по сенсорній смузі. Більш того, інтуїтивні графічні іконки допомагають з легкістю класифікувати колекцію файлів по таким категоріям, як виконавець, альбом, жанр або плейлист, а потім наочно в ній орієнтуватися.

Акумуляторна батарея плеєра HDD6320 забезпечує до 15 годин безперервного відтворення музики. Акумулятори нового плеєра GoGear дуже швидко заряджаються, протягом однієї години наповнюючись на 70%.