PH530: мультимедійний проектор Acer для домашнього кінотеатру

60

Представництво компанії Acer в Росії та Казахстані оголосило про початок поставок на територію Російської Федерації мультимедійного проектора РН530. Новий проектор орієнтований на домашнє використання і відмінно вписується в концепцію домашнього кінотеатру.


PH530: мультимедійний проектор Acer для домашнього кінотеатру

Проектор РН530 надійде в роздрібний продаж в середині листопада 2006 року, рекомендована роздрібна ціна моделі складе 34750 рублів.
Новий проектор Acer має хороші показники яскравості і контрасту, чудову насиченість кольорів, і є одним з найкращих рішень для будинку по співвідношенню ціна/продуктивність. РН530 розроблений на базі прогресивної цифрової проекційної технології Digital Light Processing (DLP), переваги якої полягають у винятковій якості цифрової проекції і можливості значно зменшити габарити і вага пристрою.

РН530 належить до нового покоління пристроїв відображення і підтримує передовий цифровий інтерфейс HDMI, що дозволяє передавати по єдиному кабелю як відеосигнали найвищої якості, так і багатоканальний звук безпосередньо від джерела зображення. Ніякого перетворення або стиснення сигналів не проводиться, їх передача відбувається в незмінному вигляді. Це забезпечує повну відсутність «шумів» і спотворень.

Для зручності користувачів цей мультимедійний проектор безпосередньо передає зображення з різних мультимедійних пристроїв, таких як ігрові приставки, програвачі VHS і DVD, ПК і ТБ-тюнери.

Практично безшумний PH530 дозволяє глядачам повністю зосередитися на відображуваної інформації або перегляді фільму.

Новинка від Acer підтримує два формати відображення: широкоформатне з співвідношенням сторін проектованого екрану 16:9 і стандартна для персональних комп’ютерів і телевізорів з співвідношенням 4:3. Природне для проектора роздільна здатність становить 1280 x 720 пікселів, максимальний дозвіл зі стисненням – 1600 x 1200 точок. РН530 оснащений зручним пультом дистанційного керування, укомплектований сумкою для перенесення і повним комплектом кабелів. PH530 готовий до розміщення на стельовому кронштейні.