Перші дані про BMW X1

26

З’явилися нові дані про те, що BMW веде роботу зі створення вже третього за рахунком позашляховика, який назвуть BMW X1. Як ви розумієте, це буде самий маленький автомобіль такого плану від BMW, який буде істотно менше X3 (однак Х1 буде зроблений саме на базі Х3).


Перші дані про BMW X1
Первые данные о BMW X1
Перші дані про BMW X1

Очікується, що прем’єра BMW X1 відбудеться в 2009 році. Керівництво баварського концерну не сумнівається, що нову модель чекає великий успіх, адже, за розрахунками BMW, в найближчі десять років ринок міських позашляховиків зросте в два рази. І тому відносно доступний автомобіль такого плану від BMW доведеться як не можна до речі.

Тим більше що BMW X1 виявиться не таким вже і маленьким автомобілем – він буде мати чотири двері, а всередині його зможуть перебувати навіть п’ять осіб. Звичайно, в цьому випадку розраховувати на пристойний багажник не доводиться, проте в BMW впевнені, що покупцям Х1 значний вантажний відсік буде і не потрібен. Зате BMW X1 отримає багато дуже корисних «штучок». Наприклад, цей автомобіль стануть оснащувати вбудованим кріпленням для велосипеда (цей «наворот» вже є у Opel Corsa нового покоління), так і на дах можна буде встановити додатковий бокс.

Поки є інформація, що під капот BMW X1 вирішено встановлювати наступні бензинові двигуни: 1,8 л. (145 к. с.), 2,0 л (175 л. с.) і 2,5 л (220 л. с.). Будуть ще і три дизеля: 1,8 л (135 к. с.), 2,0 л (180 л. с.) і 3,0 л (231 к. с.). Привід повний, ніяких механічних блокувань диференціалів не передбачено. Однак Х1 отримає складну електронну систему, яка у випадку пробуксовки буде сама вирішувати, на яке колесо скільки потрібно давати потужності. Причому, в BMW запевняють, що їх повний привід нового покоління буде працювати набагато краще, ніж це було з аналогічними системами 5-7-річної давності, які викликали досить багато критики.

За попередніми даними, BMW X1 буде коштувати приблизно від 30 тис. євро. Для порівняння, зараз BMW X3 продають в Росії від 39,5 тис. євро, а BMW X5 від 61,9 тис. євро, повідомляє Auto@mail.ru.