Париж побачив концепт HED-3 Arnejs

45

На Паризькому автосалоні компанія Hyundai представила концепт-кар HED-3 «Arnejs», п’ятидверний хетчбек, серійна версія якого вийде влітку 2007 року і буде конкурувати в С-класі з такими моделями, як VW Golf і Renault Megane.


Париж “побачив” концепт HED-3 “Arnejs”
Париж
Париж “побачив” концепт HED-3 “Arnejs”

HED-3 «Arnejs» розроблений європейською командою дизайнерів Hyundai Motor в Рюссельсхаймі (Німеччина). Головний дизайнер Томас Бюркле охарактеризував новий дизайнерський мову Hyundai як «динамічну скульптуру»: витончені хвилеподібні лінії підкреслюють масивні поверхні моделі.

Особливостями фронтального вигляду автомобіля є шестикутна решітка радіатора, вперше представлена в HED-2 «Genus», а також стрілоподібні передні фари. Лобове скло плавно переходить в скляний дах, а потім в треті фари стоп-сигналу на спойлері. У нового концепт-кара розширені колісні ніші, 19-дюймові алюмінієві колеса зі спортивними низькопрофільними шинами 245/35 радіусом 19.

Бічні вікна знаходяться в невеликих заглибленнях, що в поєднанні з панорамним скляним дахом дає можливість максимального огляду. У задньої стійки кузова – своє оригінальне рішення: багажник з великими задніми фарами на ньому має форму черепашки.

В інтер’єрі моделі також простежується тема хвиль: хвилеподібні лінії ділять приладовий щиток, огинають дверні ручки і панелі, обробка виконана з високоякісних матеріалів.

Концепт обладнаний 2,0-літровим двигуном потужністю 170 л. с., зв’язаних з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач. На основі HED-3 «Arnejs» будуть також розроблені мінівен і купе-кабріолет. Обсяг продажів нових моделей за прогнозами повинен досягти 150 000 в рік, повідомляє Avto.ru.