OQO model 02: найменший у світі ПК з підтримкою Windows Vista

49

Білл Гейтс в ході своєї доповіді на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі продемонстрував ультрамобільний ПК OQO нового покоління, model 02. model 02, який важить менше 450 грам і поміщається в кишені, – це найменший у світі комп’ютер, що підтримує Windows Vista.


OQO model 02: найменший у світі ПК з підтримкою Windows Vista

model 02 майже в чотири рази швидше за свого іменитого попередника, model 01+. Крім того, вона має в шість разів більш яскравим дисплеєм. model 02 зазнала повного редизайну і отримала нову ергономічну клавіатуру з підсвічуванням, а також ємнісні елементи управління TouchScrollers для більш зручного введення інформації і навігації. model 02 повністю підтримує бездротові інтерфейси – EV-DO Wireless WAN, WiFi і Bluetooth – це забезпечує високошвидкісний доступ до інтернету, електронної пошти та мережевих додатків.

Ціни на системи лінійки model 02 починаються від $1,5 тис., при цьому конфігурація пристроїв може змінюватись у відповідності з вимогами кожного користувача в організації. model 02 поставляється з 1,5 ГГц процесором, жорстким диском об’ємом 60 ГБ, 1 ГБ ОЗУ, а також інтегрованим блоком для роботи з бездротовими мережами. Кожна з систем model 02 володіє прогресивним ПО OQO, яке дозволяє в одне торкання отримати доступ до безлічі налаштувань і функцій ПК, включаючи можливість зміни дозволу екрану «на льоту» за допомогою спеціальних клавіш.

Новинка має 5-дюймовий дисплей, VGA-вихід, HDMI-вихід для підключення до HDTV дисплеям і DVI моніторів. Розміри моделі – 14,6х8,38×2,54 см, повідомляє CNews.