Oklick представила нові моделі оптичних мишей з технологією MRL

43

ТМ Oklick, комп’ютерні миші і клавіатури, представляє нові моделі оптичних мишей з запатентованою технологією MRL (Mirror Reflection Lens). Використання технології MRL в комп’ютерних маніпуляторів дозволяє ефективно працювати на самих складних і нерівних поверхнях.

ТМ Oklick, комп’ютерні миші і клавіатури, представляє нові моделі оптичних мишей з запатентованою технологією MRL. Технологія MRL (Mirrored Reflection Lens Technology) дозволяє зчитувати зображення з робочої поверхні під прямим кутом. Це гарантує роботу маніпулятора на найбільш складних, в тому числі полірованих і нерівних поверхнях.

Завдяки новій схемі, що використовується в оптичному модулі MRL, відображення поверхні потрапляє в зчитує сенсор під прямим кутом. Це допомагає уникнути «паразитних» віддзеркалень, невідворотно виникають при використанні «звичайних» і лазерних сенсорів на напівпрозорих і глянцевих покриттях. Серед особливостей моделей – впевнена робота на мармуровому і кахельній покритті, підвищена роздільна здатність сенсора, в середньому на 25%.