Новинка від Philips – парова праска з технологією Ionic DeepSteam

85

Компанія Philips представила новинку, яка не має аналогів у світі – праска з системою подачі іонізованого пара Ionic DeepSteam (моделі GC4440/4430). Це переворот в уяві про можливості сучасного праски: завдяки глибокому проникненню іонізованого пара навіть найскладніші складки розгладжуються легко і швидко.


Новинка від Philips – парова праска з технологією Ionic DeepSteam

Унікальність нової технології полягає в тому, що частинки пари утворюють щільне парове хмара, яке на 50 % глибше проникає в тканину, ніж звичайний (в 3 рази глибше порівняно з подачею звичайного пара).

Праска оснащений паровим носиком Steam Tip, який має загострену форму, для точної подачі пари до місця розгладження, і видовжені отвори парового носика, забезпечують паровий удар потужністю 100г/хв. Завдяки цим інноваціям з легкістю розгладжуються такі складні прасування частини одягу, кишені, область кнопок і дрібні частини дитячого одягу. Тепер вся одяг сімейного гардеробу буде бездоганно отглажена, про яких би складних речах не йшлося.

Унікальна характеристика нового утюгы Philips – підошва SteamGlide. Стійка до зносу і подряпин підошва чудово гладить будь-які види тканин. Рівномірний нагрів всієї поверхні і два різних види отворів забезпечують ідеальний результат: пар з великих отворів легко розгладжує складки, а дрібні отвори створюють «Микроподушку» для легкого ковзання.

Технічні характеристики: потужність: 2400 Вт, система подачі іонізованого пара Ionic DeepSteam, регульована подача пари: 40 г/хв, паровий удар/вертикальний: 100 г/хв, паровий носик SteamTip для легкого розгладження дрібних деталей, підошва SteamGlide, подвійна система захисту від накипу Double Active Calc допускає використання водопровідної води, автоматичне відключення: 30 сек/8 хв
Система «крапля-стоп» запобігає утворенню плям на тонкої тканини. Довжина шнура: 3 м + кліпса для фіксації шнура при зберіганні. Термозахисна насадка дозволяє прибрати праска відразу після використання (тільки для мод. GC 4440).