Новий слайдер Samsung E250 надходить у продаж

53

Новинка корейського виробника – слайдер Samsung E250 з’явиться в Росії 21 грудня. Протягом місяця він буде доступний тільки на полицях мережі «Цифроград», яка уклала з Samsung договір про ексклюзивні поставки. Після цього Е250 надійде в інші торговельні мережі.


Новий слайдер Samsung E250 надходить у продаж

Е250 – багатофункціональний телефон середнього цінового сегмента. Його відмітні особливості – мініатюрні для слайдера розміри (товщина 13,9 мм) і наявність VGA-камери з можливістю відеозйомки. Зовні телефон майже не відрізняється від моделі Samsung D00.
Телефон має кольоровий TFT-дисплей 128160 пікселів, оснащений MP3-плеєром, радіо і диктофоном. Для обміну даними передбачені Blue-tooth, USB, EDGE, слот microSD. Модель підтримує стандарти WAP, GPRS, JAVA. Об’єм вбудованої пам’яті – 20 МБ.

В цілому це недорога версія телефону бізнес-класу з широким набором функцій. Родзинка телефона – функція захисту від крадіжок. Якщо телефон потрапить у чужі руки, то при зміні SIM-карти автоматично відправить SMS-повідомлення на заздалегідь заданий номер. SMS буде містити номер нової SIM-ки і IMEI (індивідуальний номер) зниклого телефону, повідомляє CNews.