Новий РК-телевізор Philips

53

Компанія Philipsпредставила новий РК-телевізор.
Широкоформатний модель з діагоналлю 26 дюймів підійде для багатьох просунутих користувачів, охочих придбати якісне рішення за порівняно невисокою вартістю.


Новий РК-телевізор Philips

Дозвіл екрану даної моделі складає 1366х768 пікселів, тому цей телевізор можна використовувати для якісного перегляду відеозображення, що надходить у форматі HD.

Матриця даного телевізора володіє високим рівнем яскравості, рівним 500 кд/кв. м. і Контрастність може змінюватися динамічно, залежно від вмісту відтвореного відеоряду. Максимальний рівень контрастності може досягати 1200:1. Час відгуку матриці становить 8 мс, що дозволяє моделі 26PF5321 справлятися з промальовуванням динамічних сцен.

Цей телевізор може приймати високоякісний сигнал, що надходить як по аналоговому компонентного входу, так і по сучасним цифровим входам HDMI і DVI, підтримують технологію HDCP. Модель 26PF5321 може відображати сигнали з дозволом 720p і 1080i пікселів з частотою 50 і 60 Гц.

Телевізор підтримує набір фірмових технологій Digital Crystal Clear, призначений для поліпшення цифрового зображення, що надходить по кожному з відеовходів телевізора. Дана технологія робить оптимізацію відеопотоку до оптимального рівня контрастності, кольору і різкості. В результаті такої обробки, перед очима глядача постає якісне зображення, практично таке ж, яким можна насолоджуватися в звичайному кінотеатрі.

Динамічне відеозображення вимальовується досить чітко. За цим стежить фірмова технологія Digital Natural Motion, яка аналізує вступник відеоряд і обробляє фрагменти, що містять швидкозмінні сцени.

Важливою особливістю телевізора 26PF5321 є якісне звучання, створюване вбудованими динаміками. Телевізор підтримує технологію Virtual Dolby Surround, з допомогою якої вдається донести до глядача звуковий потік, що містить, різні об’ємні аудіоефекти.

Технологія Multiple PiP Modes дозволить глядачеві насолодитися переглядом одразу кількох телеканалів. Зображення, що передається по різних частотах, може бути виведене на екран в декількох варіантах – класичного маленького вікна, розташованого внизу основного екрану, або у вигляді мозаїки з декількох зображень.