Новий ноутбук Fujitsu Siemens на базі AMD Turion 64 X2

73

Компанія Fujitsu Siemens Computers представила в Росії ноутбук Amilo Pa 1510, створений на основі мобільної технології AMD Turion 64 X2. Він оснащений новим двоядерним процесором AMD Turion 64 X2 для мобільних ПК або процесором AMD Sempron для мобільних ПК.

Мобільні процесори AMD Turion 64 X2 побудовані на базі тієї ж архітектури Direct Connect, що застосовується в процесорах AMD Opteron і AMD Athlon 64 X2. Ця архітектура забезпечує високошвидкісний обмін даними між ядрами процесора, пам’яттю і підсистемою введення-виведення. Система AMD Digital Media Xpress прискорює обробку зображень, кодування і декодування відео і звуку, а також розрахунок тривимірної графіки. Система віртуалізації AMD підвищує продуктивність, стабільність і рівень захисту віртуальних середовищ.

Є яскравий 15,4-дюймовий широкоформатний дисплей CrystalView (формат 16:10).

Ноутбук оснащений вбудованою графічною підсистемою PCI з низьким енергоспоживанням. Ви зможете переглядати фільм на DVD і одночасно завантажувати файли великого об’єму у фоновому режимі. Ноутбук Amilo Pa 1510 також є запатентоване рішення – кнопка «Silent Mode Button», яка дозволяє значно знизити рівень шуму вентилятора.