Новий мультимедійний центр Prology DVS-2125

106

Prology постійно розширює асортимент автомобільних аудіо – і відеосистем, враховуючи при цьому не тільки індивідуальні потреби людини, але й особливості його автомобіля. Саме тому сьогодні Prology є новий мультимедійний центр DVS-2125, створений спеціально для водіїв, автомобілі яких оснащені штатними місцями розміром 2 DIN.


Новий мультимедійний центр Prology DVS-2125

Prology DVS-2125 поєднує в собі цілий спектр можливостей для отримання інформації та розваг у автомобілі: новинка сумісна з форматами DVD, MPEG4, VCD, CD, MP3, WMA і JPEG, має високошвидкісний PLL-тюнер з пам’яттю на 24 станції (18 FM, 6 УКВ), слот для карт пам’яті SD/MMC і USB-інтерфейс. Завдяки цьому, а також вишуканому дизайну і доступною вартості, новинка буде актуальна для самої широкої аудиторії користувачів car multimedia.

Новий Prology DVS-2125 виконаний в розмірі 2DIN. Модель оснащена 4-дюймовим (10 см) кольоровий широкоформатний ЖК-монітором, вбудованим в лицьову частину пристрою. Таким чином, Prology DVS-2125, инсталлированный в автомобіль, ідеально поєднується з передньою панеллю, виглядає як бездоганна заводська установка, а для перегляду фільмів не потрібно вчиняти ніяких додаткових дій з висунення монітора.

Новинка має 4-канальний аудіовихід, відеовихід для підключення додаткового монітора, вихід на сабвуфер, а також відеовхід для камери заднього огляду. Prology DVS-2125 підтримує функцію RDS-EON, має російськомовне екранне меню і володіє високою вихідною потужністю 4×55 Вт. Передбачена можливість зміни кольору підсвічування кнопок: червоний або зелений.

Надходження нового мультимедійного центру в продаж очікується на початку наступного року. Орієнтовна роздрібна ціна Prology DVS-2125 складе 12990 руб.