Новий монітор Samsung преміум-класу

44

Компанія Samsung Electronics приступає до випуску РК-монітора преміум-класу SyncMaster 971P.
Особливої уваги заслуговує підставка монітора, що відрізняється асиметричним дизайном з трьома шарнірами. Користувач може змінювати кут нахилу екрану у обидві сторони, розташовуючи його практично паралельно столу, регулювати висоту, передбачений портреный режим для більш зручної роботи з офісними документами, наприклад, в програмах MS Word і Excel. При цьому немає необхідності здійснювати додаткові маніпуляції — завдяки спеціальній функції MagicRotation монітор автоматично визначає положення екрану, відповідним чином перемикаючи його налаштування.

При створенні цього монітора використовувалася унікальна технологія виробництва панелей – унікальний molding technology. Передня частина монітора складається з двох панелей, верхня з яких прозора, а нижня – лита, що надає йому обтічний вигляд. Цей монітор поставляється в двох колірних рішеннях: чорному і білому.

Конструктори відмовилися від розташування кнопок керування на передній панелі, зробивши вигляд монітора більш строгим і лаконічним.

Монітор оснащений сенсорною кнопкою включення/вимикання і досить легкого дотику, щоб вона спрацювала. SyncMaster 971P забезпечений спеціальною програмованої кнопкою управління, яку користувач може самостійно налаштувати на роботу з найбільш часто використовується функцією, наприклад, вибір оптимального режиму яскравості і контрастності. Підключається до монітора кабель проходить по спеціальних жолобах в підставці і прихований від очей користувача, в результаті чого зовнішній вигляд не псується «пучком» кабелів.

Час відгуку – 6 мс (GTG), показник контрастності – 1500:1 (для статичних зображень), кути огляду – 178 градусів по горизонталі і вертикалі. Зручності користування сприяє активний двухпортовий концентратор USB 2.0, дають можливість підключати різні перпефирийные пристрою — наприклад, цифровий фотоапарат, MP3-плеєр або зовнішній USB накопичувач.

Постачання Samsung SyncMaster 971P в Європу і Росію почнуться в кінці серпня 2006 року за ціною близько 13 тис. рублів.