Новий кишеньковий MP3-плеєр від mobiBLU

38

Компанія mobiBLU, відома нам по кишеньковим MP3-плеєрів у формі невеликих кубиків (і нагадують гральні кістки), представила на загальний огляд черговий «клон» свого продукту.


Новий кишеньковий MP3-плеєр від mobiBLU

Нова модель Cubisto відрізняється лише дизайном і наявністю монохромного дисплея (що, мабуть, на сьогоднішній день вже сприймається як атавізм). Плеєр стандартно підтримує формати MP3 і WMA. При погляді на нову модель явно впадає в очі гачок для кріплення пристрою, який додає настільки симпатичному кубику трохи дивний несиметричний вигляд.

Точна дата виходу Cubisto поки ще не оголошена, але очікується, що його вартість буде становити приблизно $110 — за версію з 2 Гб вбудованої пам’яті і $90 — з 1 ГБ. Таким чином, перехід на чорно-білий дисплей дозволив зробити нову модель трохи доступніше свого попередника — Cube 2.

Після того, як компанія анонсувала наступну модель свого плеєра, багато хто користувачі вже зазначили, що це, по суті, той же самий плеєр, хіба що в новій упаковці. Крім того, всі задають собі ще одне дуже цікаве питання: що буде зручніше носити в кишені — неймовірно тонкий iPod Shuffle або порівняно об’ємний mobiBLU Cubisto, повідомляє CNews.