Новий комунікатор Palm Treo 680 на платформі Palm OS

89

Palm оголосив про випуск комунікатора Palm Treo 680 під управлінням платформи Palm OS, відомої своєю простотою у використанні. Treo 680 це четвертий комунікатор, випущений компанією Palm в цьому році.


Новий комунікатор Palm Treo 680 на платформі Palm OS

Комунікатор Treo 680 – ідеальне рішення для професійних користувачів, які хочуть мати пристрій, який, крім функцій телефону, дозволяє працювати з електронною поштою, виходити в інтернет, відправляти і отримувати SMS і виконувати безліч інших корисних функцій. До того ж Palm вважає, що новий Treo 680 стане вигідним пропозицією для організацій, які хоча використовувати комунікатори всередині своїй структури, пропонуючи сучасну функціональність, а також просте у плані навчання роботі з ним пристрій. Детальна інформація про продукт, включаючи ціни, буде доступна в кінці 2006 року.

Комунікатор Treo 680 виконаний в тому ж оновленому форм-факторі, що і Treo 750v – має QWERTY клавіатуру і кольоровий екран розміром 320×320 точок для перегляду веб-сторінок, фото і відео матеріалів. Присутність в Treo 680 останніх розробок компанії Palm дозволяє користувачеві відповідати на дзвінки заздалегідь встановленими текстовими повідомленнями, додавати нові телефонні номери до вже існуючих контактів, а також здійснювати conference-call між трьома абонентами.

Спеціальний додаток для обміну SMS в Treo 680 відображає текст повідомлень у вигляді чату, схожому на IM-формат, ведучи лог розмови. У Treo 680 також надана можливість використання електронної пошти, доступу в Інтернет, що полегшує взаємодія з друзями та колегами. Крім того, він може бути використаний в якості МР3-плеєра, фотоапарата та відеокамери.