Новий DVD-плеєр Xoro HSD 8500 з HDMI

53

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосило про початок поставок нового HDMI/MPEG-4 DVD-програвача Xoro HSD 8500.


Новий DVD-плеєр Xoro HSD 8500 з HDMI

Це модель на базі інноваційного чіпсету EM8620L від Sigma Design-перший на ринку бюджетний DVD-програвач з підтримкою форматів стандартного і високого дозволу. «Всеїдність», висока якість відеозображення та відтворення High Definition в його “рідному” дозволі (720p або 1080i) поєднуються з популярною функцією інтерполяції сигналу стандартного дозволу до якості HD.

Xoro HSD 8500 підтримує новітні формати High Definition: WM9 HD, MPEG-2 HD, MPEG-4 HD, FVD, Satellite Transportstream (*ts) HD, а також диски нового покоління — FVD, спеціально призначені для запису HD-контенту і мають підвищену ємність (6Gb SL, 11Gb DL). Програвач відтворює звичні формати стандартного дозволу: DVD, SVCD, VCD, MPEG-4 (DivX/XviD), WMV v.9, MP3, WMA, JPEG і Audio CD.

Наявність найбільш поширених виходів: композитного Video, SCART, S-Video і YUV з підтримкою прогресивної розгортки, а також цифрового виходу HDMI забезпечують відмінну якість зображення при підключенні до телевізорів і моніторів з будь діагоналлю.

Вбудований декодер багатоканального звуку Dolby Digital 5.1 і комплект 5.1 аудіо виходів дозволяють при з’єднанні з активною акустикою перетворити Xoro HSD 8500 в сучасний домашній кінотеатр. З допомогою цифрових оптичного і коаксіального роз’єму до програвача можна підключати зовнішні ресивери з вбудованим декодером DD 5.1/DTS.

Передня панель Xoro HSD 8500 має елегантний дизайн з центральним розташуванням завантажувача дисків. Все лаконічно: кнопка включення живлення, інформаційний РК-дисплей, кнопки управління відтворенням і регулювання гучності.

Стильний плоский корпус і простота управління програвачем чудово доповнюють його інноваційні можливості. Xoro HSD 8500 комплектується пультом дистанційного керування, аудіо-відео кабель (3 RCA) і компонентним відео кабель (3 RCA YPbPr).

Постачання новинки почнуться в листопаді 2006 року. Колір – сріблястий, габарити — 430x38x260 мм, маса – 2,1 кг Рекомендована роздрібна ціна – 200 доларів.