Новий Acer Ferrari зявиться в Росії

42

Компанія Acer оголосила про початок поставок в Росію нової серії ноутбуків Ferrari 1000.
Новинка виконана в корпусі з вуглепластика в чорному кольорі з сріблястими та червоними вставками. Ноутбук побудований на базі двоядерного процесора AMD Turion 64 X2.


Новий Acer Ferrari з’явиться в Росії

Об’єм оперативної пам’яті стандарту DDR2 (667 МГц) становить 2 ГБ. При цьому він може бути розширений до 4 ГБ за допомогою двох модулів soDIMM. Дисплей ноутбука з діагоналлю 12,1 дюйма виконаний з використанням технології Acer CrystalBrite, що забезпечує високу яскравість і контрастність зображення. Робота з мультимедійними додатками, перегляд відео і комп’ютерні ігри забезпечуються вбудованою відеокартою ATI Radeon Xpress 1150 з підтримкою до 512 МБ розширеної пам’яті.

Ferrari 1000 поставляється в комплекті з VoIP-телефоном Acer з функцією Bluetooth і підтримує можливість відеозв’язку завдяки наявності рішення Acer Video Conference, яке включає в себе камеру Acer OrbiCam з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя, вбудований в кришку ноутбука над ЖК екраном. Цей портативний комп’ютер оснащений всіма можливими засобами дротового і бездротового зв’язку: сертифікованим Wi-Fi адаптером бездротової мережі (WLAN) Acer InviLink з підтримкою стандартів 802.11 a/b/g і бездротової технології Acer SignalUp, адаптером WPAN з вбудованим модулем Bluetooth 2.0, адаптер локальної мережі Gigabit Ethernet і модемом ITU V. 92 56 кбіт/с.

Об’єм жорсткого диску Serial ATA становить 160 ГБ. Оптичний привід DVD-Super Multi слотового типу дозволяє здійснювати запис двошарових дисків. Крім того, комп’ютер оснащується пристроєм читання карт флеш пам’яті 5 форматів. Всіма функціями Ferrari 1000 можна ефективно керувати за допомогою технології Acer Empowering Technology. Цей інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволяє всього за три натискання клавіші Empowering легко контролювати доступ до даних, настроювати параметри безпеки та швидкодії і використовувати різноманітні комунікаційні можливості ноутбука.

Ноутбуки поставляються з попередньо встановленою операційною системою Microsoft Windows XP Home Edition або Microsoft Windows Professional Edition. До складу комплекту поставки входять програми Adobe Reader, Norton AntiVirus і CyberLink PowerDVD або CyberLink Power Producer, Acer GridVista і пакет програм Acer Arcade. До Росії поставляється лише одна модель серії Ferrari 1000 – Ferrari 1005WLMi, повідомляє CNews.