Нові моторизовані монітори Prology з вбудованим DVD

53

Розширюючи модельний ряд своєї продукції, американський бренд, Prology представив нові моторизовані монітори з вбудованим DVD-програвачем – MDD-710 і MDD-710Т. Новинки оснащуються сенсорним екраном, а MDD-710Т – вбудованим ТВ-тюнером.

Новинки від Prology сумісні з форматами DVD/CD/VCD/MP3, підтримує системи кольоровості PAL/SECAM/NTSC і мають високу вихідну потужність (4×50 Вт). Кожне пристрій оснащений відеовиходом для підключення додаткового монітора і 5.1-канальним аудіовиходом. Обидві моделі виконані в чорному кольорі і володіють стандартним монтажним розміром DIN.

Prology MDD-710 і MDD-710Т мають функцію повороту монітора у відкритому стані і налаштування кута його нахилу, що дозволяє пасажирам дивитися фільми і кліпи в автомобілі, не відволікаючи водія від дороги. Функція двозонного відтворення також здатна вирішити цю задачу, надаючи можливість водієві слухати радіо або перебувати в тиші, в той час як пасажири заднього сидіння дивляться фільм: треба лише підключити ще один монітор і інфрачервоні навушники. Завдяки двом окремим пультів ДУ процес управління розвагами стає ще більш комфортним.

Надходження в продаж нових моторизованих моніторів Prology з вбудованим DVD-програвачем MDD-710 і MDD-710Т заплановано на вересень. Орієнтовна роздрібна ціна Prology MDD-710 складе 799.е., Prology MDD-710T – 899.е.