Нові моделі РК-телевізорів Xoro

34

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосила про початок поставок двох моделей з нової хх12 серії РК-телевізорів — Xoro HTL 2712w з діагоналлю 68 см і Xoro HTL 3212w з діагоналлю 81 див. Обидві моделі підтримують стандарт HD і оснащені матрицями нового покоління з гранично низьким часом відгуку 8 мс, що дозволяє транслювати зображення високої чіткості без шлейфів і артефактів.

Наявність всіх типів роз’ємів для підключення, в тому числі цифрового HDMI з підтримкою HDCP, дозволяє з легкістю інтегрувати Xoro HTL 2712w/3212w в систему домашнього кінотеатру або використовувати його в якості комп’ютерного монітора.

Новинка Xoro HTL 2712w з діагоналлю 68 см і співвідношенням сторін 16:9 є універсальною моделлю РК-телевізора, яка призначена для прийому телевізійного сигналу в системах PAL/SECAM, використання в якості відображає кошти при підключенні будь-відео периферії (DVD-програвачів, рекордерів, DVB-T/S/C ресиверів тощо), а також в якості комп’ютерного монітора. Матриця нового покоління з роздільною здатністю 1280х720 має високу яскравість (550 кд/кв. м) і контрастність (900:1), що забезпечує чітку картинку з прекрасною деталізацією, а також підтримку формату HDTV з роздільною здатністю 720p/1080i ліній по вертикалі.

Xoro HTL 2712w оснащений всіма сучасними типами відеовходів, включаючи цифровий HDMI (з підтримкою HDCP) і компонентний YUV входи з підтримкою прогресивної розгортки, традиційні SCART і S-Video входи, а також VGA-вхід для використання панелі в якості комп’ютерного монітора.

Два телевізійних тюнера і функція “картинка-в-картинці” роблять можливим одночасний перегляд декількох програм на одному екрані. У телевізорі також реалізовані традиційні для моделей Xoro підтримка NICAM стереовещания і функція телетекст. Широкий кут огляду 178 градусів гарантує максимальну зручність для сімейного перегляду.

Xoro HTL 2712w оснащений вбудованою високоякісної акустичною системою з двох динаміків потужністю 2х8 Вт. Телевізор комплектується кріпленням для настінного монтажу (100 мм VESA), антенним кабелем RF і пультом дистанційного керування.

Поставки нового ЖК-телевізора Xoro HTL 2712w вже почалися. Рекомендована роздрібна ціна – 890 доларів.

Нова модель РК-телевізора Xoro HTL 3212w стане ідеальним вибором в категорії сімейного телевізора. Велика діагональ 81 см з співвідношенням сторін 16:9 і широкий кут огляду 178 градусів гарантує максимальну зручність для спільного перегляду. Два телевізійних тюнера з зручною автоматичним настроюванням каналів і функція “картинка-в-картинці” роблять можливим одночасний перегляд декількох програм на одному екрані.

РК-матриця нового покоління, якою оснащений телевізор, має гранично низький час відгуку 8 мс і дозволяє відображати будь-які динамічні сцени без шлейфу і артефактів. Її висока роздільна здатність 1366×768 точок забезпечує чітку картинку з прекрасною деталізацією, а також підтримку формату HDTV з роздільною здатністю 720p/1080i ліній по вертикалі. Xoro HTL 3212w оснащений всіма сучасними типами відеовходів, включаючи цифровий HDMI (з підтримкою HDCP) і компонентний YUV входи з підтримкою прогресивної розгортки, традиційні SCART і S-Video входи, а також VGA-вхід для використання панелі в якості комп’ютерного монітора.

Xoro HTL 3212w оснащений вбудованою високоякісної акустичною системою з двох динаміків потужністю 2х8 Вт. Телевізор комплектується кріпленням для настінного монтажу (100 мм VESA), антенним кабелем RF і пультом дистанційного керування.

Поставки нового ЖК-телевізора Xoro HTL 3212w почалися в кінці липня 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна – 1090 доларів.