Нові DVD-програвач Prology

61

Prology виводить на ринок оновлені DVD-програвачі DVD-500HD MkII і DVD-500HDF MkII. Новинки сумісні з усіма найбільш популярними аудіо-відео форматами, в тому числі MPEG4, а завдяки компактним розмірам 1/2 DIN володіють широкими можливостями щодо встановлення в автомобілі.


Нові DVD-програвач Prology
Новые DVD-проигрыватели Prology
Нові DVD-програвач Prology

Нові DVD-програвачі від Prology DVD-500HD MkII і DVD-500HDF MkII підтримують формати DVD, VCD, CD, MP3, JPEG і MPEG4, який останнім часом придбав велику популярність у шанувальників відео. Пристрої володіють системами кольоровості PAL/NTSC, мають екранне меню і виконані в стильному дизайні.

Обидві новинки від Prology виконані в розмірі 1/2 DIN, що дає додаткові можливості щодо їх інсталяції. Крім того, в Prology DVD-500HDF MkII вбудований FM-модулятор, який дозволяє здійснювати бездротове підключення до будь-якого радіоприймача для передачі аудіосигналу з DVD на акустичні системи, в тому числі на акустичну систему Вашого автомобіля.

Prology DVD-500HD MkII і DVD-500HDF MkII володіють двома відеовиходами для підключення моніторів і лінійним стереовыходом для прямого з’єднання з іншими джерелами звуку, такими як, наприклад, DVD-чейнджер. Для підключення додаткових пристроїв і забезпечення при цьому більш якісної передачі звуку передбачений цифровий оптичний аудіовихід.

Кожне пристрій комплектується пультом ДУ і, крім того, має виносний приймач сигналу з пульта. Завдяки останньому стає можливим управління DVD-програвачем, навіть якщо він встановлений поза зоною досяжності пульта: в бардачку, під сидінням та ін.

Надходження в продаж нових DVD-програвачів від Prology очікується в кінці серпня. Орієнтовна роздрібна ціна Prology DVD-500HD MkII складе близько 280 доларів, Prology DVD-500HDF MkII – 309 доларів.