Нова модель РК-телевізорів Xoro HTL 2722w

41

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосило про початок поставок нової моделі “хх22″ серії РК-телевізорів — Xoro HTL 2722w з діагоналлю 27 дюймів” (68 см).


Нова модель РК-телевізорів Xoro HTL 2722w

Вона підтримує стандарт HD, оснащена матрицею нового покоління з гранично низьким часом відгуку і забезпечує трансляцію зображення в системах PAL/SECAM без шлейфів і артефактів. Наявність всіх типів роз’ємів для підключення, в тому числі цифрового HDMI з підтримкою HDCP, дозволяє легко інтегрувати Xoro HTL 2722w в сучасну систему домашнього кінотеатру, а також використовувати його в якості комп’ютерного монітора.

Цікавим інноваційним відзнакою Xoro HTL 2722w є модуль Xoro MultiMedia Dock, яка дозволяє відтворювати відео, аудіо та фото файли (включаючи формати True HD JPEG) безпосередньо зі стандартних USB-носіїв (USB-Flash, портативних жорстких дисків). Причому телевізор оснащений двома USB-портами, тобто при бажанні користувач має можливість копіювати інформацію з одного на інше USB-пристрій при їх одночасному підключенні до телевізора.

РК-матриця телевізора Xoro HTL 2722w має швидкий відгук 6,5 мс і дозволяє відображати будь-які динамічні сцени без шлейфів і артефактів. Серед використаних у Xoro HTL 2722w технологій: фільтр 3D Deinterlacer для видалення артефактів чересстрочной розгортки, режим згладжування контурів об’єктів, корекція тональних переходів False Color Correction для гранично природного відтворення кольорів, цифрове видалення шумів зображення.

Висока роздільна здатність матриці 1366×768 точок і контрастність 1200:1 забезпечують чітку картинку з прекрасною деталізацією, а також підтримку HDTV формат (прийом телепередач високої чіткості з роздільною здатністю 720p/1080i ліній по вертикалі. Широкий кут огляду 176 град. гарантує максимальну зручність для сімейного перегляду.

Xoro HTL 2722w оснащений всіма сучасними типами відеовходів, включаючи цифровий HDMI (з підтримкою HDCP – протоколу захисту цифрової інформації) і компонентний YUV входи з підтримкою прогресивної розгортки, традиційні SCART, Video і композитний, S-Video входи, а також VGA-вхід для використання панелі в якості комп’ютерного монітора. Вбудована високоякісна акустична система з двох динаміків потужністю 2 х 8 Вт сприяє максимальному залученню користувача в події на екрані.

Телевізор поставляється в сріблясто-чорній кольоровій гамі. Його рекомендована роздрібна ціна – 880 доларів.

Новий продукт має ще один варіант виконання – модель Xoro HTL 2722b c аналогічними функціональними можливостями, але без USB-інтерфейсу. Постачання цього телевізора почнуться в 2007 році.