Ноутбуки LG підтримають Core 2 Duo

45

Компанія LG представила оновлений модельний ряд ноутбуків, побудованих на базі технології Intel Centrino Duo для мобільних ПК і нових процесорів Intel Core 2 Duo.


Ноутбуки LG підтримають Core 2 Duo

У нову лінійку з загальним назвою Pro Express Dual увійшли моделі S1, LW25, P1, M1, R1, V1 і F1. В новому сімействі ноутбуків LG представлений асортимент моделей, що допускає різну забарвлення корпусу і розміри екрана від 12 до 15,4 дюймів.

Ноутбук S1 pro Express Dual являє собою вершину модельного ряду ноутбуків LG. Пристрій працює на базі графічної карти ATI Mobility Radeon X1600, оснащене вбудованим біометричним сенсором і модулем довіреної платформи (TPM).

Шанувальники комп’ютерних ігор і кіно по достоїнству оцінять потенціал P1 pro Express Dual, орієнтованого на мобільні розваги. З широкоформатним екраном Fine Bright розміром 15,4 дюймів, відеопроцесором ATI, звуковою системою з можливостями технологій SRS WOW TruSurround XT і Dolby Digital, цей ноутбук пристосований для відтворення відео і звуку.

Модель LW25 pro Express Dual з екраном 12 дюймів спроектована для тих, кому необхідний ноутбук з мінімальною вагою і максимальною продуктивністю. Подвійна шестисмугова антена і трьохдіапазонний модуль бездротового зв’язку 802.11 a/b/g забезпечують Wi-Fi з’єднання. Розміри пристрою не перевищують формату паперового аркуша А4 (300 х 208,5 х 29,6), а вага состаяляет 1,89 кг

Ноутбук M1 pro Express Dual має класичний екран з діагоналлю 15 дюймів і роздільною здатністю SXGA+ (1400 x 1050). Модель оснащена відеосистемою на базі чіпа Nvidia GeForce Go 7-ої серії, а комунікаційні можливості реалізовані у вигляді вбудованого Bluetooth-модуля і Wi-Fi-адаптера 802.11 a/b/g.

R1 pro Express Dual має широкоформатний екран з діагоналлю 14 дюймів. Разом з відеокартою Nvidia GeForce Go 7400 ноутбук орієнтований на перегляд відео, роботу з графікою, а також для ігор. Крім того, модель оснащена вбудованим 5-форматним кард-рідером.

Дві інші новинки F1 pro Express Dual і V1 pro Express Dual з екранами розміром 15,4 і 15 дюймів відповідно – це насамперед максимально доступні рішення на базі процесорів Core 2 Duo. Обидві системи підтримують оперативну пам’ять DDR2 667 МГц і SATA-інтерфейс для жорстких дисків, що робить їх придатними в якості недорогої альтернативи настільним ПК.

Раніше, нагадаємо, про оснащення своїх мобільних ПК новими двоядерними процесорами Intel Core 2 Duo вже оголосив ряд найбільших виробників, серед яких Sony, Asus, Apple, Asus та інші, повідомляє CNews.