Ноутбук VGN-N11SR: практичний універсал від Sony

53

Комп’ютер VGN-N11SR призначений для тих, кому потрібен практичний універсальний портативний комп’ютер для вирішення повсякденних завдань будинку і для навчання. Він являє собою приклад раціонального зручності без надмірностей, в той же час увібравши в себе все найкраще від класичного VAIO.


Ноутбук VGN-N11SR: практичний універсал від Sony

Комп’ютер VGN-N11SR побудований на мобільній платформі Intel Centrino Duo, включає двоядерний мобільний процесор Intel Core Duo T2050, який працює з тактовою частотою 1,60 ГГц. Ємність жорсткого диска становить 100 Гб і 1 Гб основної пам’яті.

До шасі, площа якого можна порівняти з аркушем паперу формату A4, доданий зручний для читання інформації широкоформатний дисплей з діагоналлю 15,4 дюйма і робочим дозволом 1280×800. В результаті вийшов універсальний портативний комп’ютер з просторим “робочим столом” і ергономічною клавіатурою. Висока продуктивність ефективно споживає потужність вбудованої графіки забезпечується набором мікросхем Intel 945 GM Express Chipset і інтегрованим графічним прискорювачем Intel Graphics Media Accelerator 950, здатним використовувати під відеопам’ять до 128 Мб оперативної пам’яті.

Покращений РК-екран X-black LCD від Sony значно розширює діапазон контрастності, так що чорні об’єкти виглядають по-справжньому чорними, а всі інші більш природними і реалістичними. Кольори на дисплеї більш насичені і живі – від базового стандарту перших РК-екранів вже пройдено довгий шлях.

Модель обладнана двошаровим пишучим DVD±RW приводом, що дозволяє надійно хранть і легко обмінюватися дійсно великими обсягами інформації (до 8,5 Гбайт на одному двошаровому диску).

Стандартним для моделі є швидкодіючий бездротовий доступ в мережу 802.11 a/b/g, а також дротовий доступ Ethernet (100Base-TX/10Base-T). Таким чином, засоби підключення до домашньої бездротової або проводової мережі вже вбудовані в комп’ютер. Наявність роз’єму для карт пам’яті SD (Secure Digital) і Memory Stick (сумісним із Memory Stick Duo і Memory Stick PRO Duo) дозволяє легко і просто використовувати цей комп’ютер з цифровими фотокамерами і багатьма іншими цифровими пристроями.