Nokia обновила всю N-серію смартфонів

62

Компанія Nokia оголосила про випуск двох нових мультимедійних телефонів знаменитої N-серії, а також оновила попередні моделі. Пристрої з індексами N95 і N75 доповнили попередні мультимедійні смартфони N91, N73 і N70.


Nokia обновила всю N-серію смартфонів
Nokia обновила всю N-серию смартфонов
Nokia обновила всю N-серію смартфонів

Три останні моделі отримали нове програмне забезпечення для більш простої синхронізації та більш зручного управління відтворенням музики. Крім того, телефон N91 отримав новий пристрій зберігання інформації – жорсткий диск з об’ємом 8 ГБ.

Nokia обновила всю N-серию смартфонов
Nokia обновила всю N-серію смартфонів

Телефон Nokia N95 – топова модель в лінійці компанії – оснащена 5-мегапіксельною камерою з оптикою Carl Zeiss, що дозволяє робити знімки і записувати відео в DVD-якості, стверджується в прес-релізі. Крім того, телефон, виконаний у форм-факторі “слайдер”, підтримує стандарт зв’язку HSDPA, оснащений модулем GPS і MP3-плеєром, 2,6-дюймовим QVGA-дисплеєм і слотом для карт пам’яті microSD.

Модель N75 позиціонується як самий маленький смартфон N-серії – габаритні розміри складають 95x52x20,2 мм. Він оснащений 2-мегапіксельною камерою з 16х цифровий зум, 2,4-дюймовим дисплеєм, слотом для карт пам’яті microSD, що дозволяє довести її обсяг до 2 ГБ, а також плеєром з можливістю відтворення форматів MP3, M4A, AAC, eAAC+ і WMA. Телефон виконаний у форм-факторі “розкладачка”.

Моделі Nokia N70 Music Edition і Nokia N73 Music Edition надійдуть у продаж в жовтні за цінами 350 євро та 450 євро відповідно. Nokia N91 8 ГБ жорстким диском з’явиться ближче до кінця року і буде коштувати 550 євро. Модель N75 також буде доступна до кінця цього року, однак про її вартості виробник поки замовчує. Ну і нарешті, повноцінний телефон-фотоапарат N95 надійде до магазинів тільки на початку наступного року. Його орієнтовна вартість складатиме близько 550 євро, повідомляє CNews.