Nexx NF-910 на російському ринку

52

Компанія Nexx Digital анонсує появу на російському ринку нової моделі Flash MP3-плеєра NF-910. Плеєр програє популярні аудіо формати MP3/WMA/ASF/OGG, а також відтворює фото (JPEG) і відео файли (AVI, WMV) на кольоровому екрані з діагоналлю 1,8 дюйма.


Nexx NF-910 на російському ринку

У плеєрі передбачена запису з лінійного входу. При цьому можливості пристрою дозволяють використовувати роз’єм лінійного ходу для підключення другого комплекту навушників.

Також NF-910 оснащений FM-приймачем з функцією запису радіо ефіру і вподобаних композицій і диктофоном. Підключення до комп’ютера здійснюється за допомогою інтерфейсу USB 2.0. При підключенні плеєр розпізнається комп’ютером як звичайний знімний диск і може бути використаний для зберігання та передачі будь-яких файлів. Є можливість виводу на дисплей плеєра текстів пісень.

NF-910 представлений в декількох конфігураціях: з об’ємом вбудованої пам’яті 1 Гб, 2 Гб та 4 Гб. Час роботи від однієї зарядки акумулятора складає більше 20 годин. Розміри плеєра – 68х35х16 мм, вага – 45 грамів, повідомляє Cifrovik.