Neosonik анонсував бездротової домашній кінотеатр

76

Всесвітня тенденція переходу на бездротові системи передачі даних не обходить стороною і настільки рідні нам речі, як домашні кінотеатри. Заснована в Сан-Франциско компанія Neosonik анонсувала бездротову систему домашнього кінотеатру.


Neosonik анонсував бездротової домашній кінотеатр

Neosonik стверджує, що бездротова система практично не має недоліків у порівнянні з традиційними «дротяними»: таку систему набагато простіше встановити, підключити та налаштувати. Крім того, відсутність численних проводів робить систему більш привабливим з естетичної точки зору.

Серцем системи стане центральний бездротової контролер, який буде приймати аудіо і відео потоки (включаючи HDMI) від численних аналогових і цифрових пристроїв, що знаходяться у вашому домі.
Потім отримані дані будуть «по повітрю» зі швидкістю до 60 Мбіт/с передаватися на телевізор або аудіоколонки. Між собою компоненти системи можуть бути рознесені на відстань до 60 м, а на шляху цієї відстані може бути розташоване до п’яти стін. Таким чином, можна отримувати високоякісне зображення і звуковий сигнал у будь-який з незліченних кімнат вашого будинку або квартири.

Neosonik обіцяє почати виробництво в червні 2007 року. Що стосується вартості, то вона, звичайно ж, не може бути низькою. На даний момент передбачається, що ціна за анонсовану систему складе від $6 тис. до $15 тис. залежно від комплектації, повідомляє CNews.