Миша Logitech з посиленим каркасом

38

Logitech представила нову безпровідну мишу Logitech V400 Laser Cordless Mouse. Модель відрізняється особливою міцністю і здатна працювати практично на будь-яких поверхнях, навіть в самих екстремальних умовах.

Logitech V400 Laser Cordless Mouse для ноутбуків пропонує технологію подвійного лазерного відстеження (Dual Laser), стійку бездротовий зв’язок і міцну конструкцію.

Технологія Logitech 2.4 GHz Digital Cordless підтримує сталий бездротове з’єднання навіть в умовах, коли навколо працює велике число інших бездротових пристроїв, дозволяючи користувачеві віддалятися від комп’ютера на відстань до 9 м. Підключається до роз’єму USB і підтримує функцію plug-and-play» микроресивер можна зручно розмістити в спеціальному відсіку миші, що зменшує вірогідність її втрати та полегшує транспортування. Для того щоб захистити миша від пошкоджень в дорозі, її конструкція включає вібростійкій посилений каркас і «дуті» гумові дуги.

Миша Logitech V400 Laser Cordless Mouse використовує технологію подвійного лазерного відстеження, яка забезпечує максимальний захоплення поверхні. Ця технологія не вимагає фотографування поверхні, як це роблять більшість оптичних і лазерних датчиків. Замість цього вона забезпечує вимірювання різниці в частоті відбитого світла по мірі того, як датчик переміщається в різні сторони і з різними швидкостями. Працюючи разом, два лазера надзвичайно точно відслідковують переміщення по практично будь-якій поверхні, що підходить для користувачів ноутбуків. Механізм подвійного лазера поміщається в дуже компактному корпусі, що дозволяє зробити миша V400 мініатюрної за розмірами, портативної і міцною. Подібно всім іншим продуктам Logitech, використовуваний тут лазер випромінює практично невидимий світ і відрізняється високою безпекою, що задовольняє стандарту Class 1M.

З’єднання між мишею Logitech V400 Laser Cordless Mouse і її микроресивером (підключається до порту USB) відбувається миттєво, одразу ж після того, як ресивер буде вставлений в порт ноутбука. Технологія бездротового зв’язку на частоті 2,4 ГГц забезпечує більш надійне з’єднання між мишею і микроресивером порівняно із звичайними маніпуляторами миші, які працюють на частоті 27 МГц. Стійка технологія зв’язку 2.4 GHz Digital Cordless має важливе значення для користувачів ноутбуків, які можуть працювати в умовах наявності різних перешкод (для радіохвиль) або перешкод з боку мереж Wi-Fi і інших бездротових пристроїв. Крім того, дальність роботи миші, яка становить до 9 м, перевищує аналогічний показник більшості інших подібних продуктів.

Миша Logitech V400 Laser Cordless Mouse випускається в двох колірних варіантах: срібний з сірими і помаранчевими вставками і сірий з чорними поверхнями для захоплення пальцями. До складу миші входить колесо прокрутки Logitech Tilt Wheel Plus Zoom, яке дозволяє користувачам легко і просто прокручувати екран зверху вниз і зліва направо, а також збільшувати і зменшувати масштаб перегляду цифрових фотографій, Веб-сторінок і документів. Ще однією новинкою є легко доступні кнопки Універсальний Forward і Backward (вперед і назад), розташовані в кутку миші. З їх допомогою можна легко перегортати сторінки в самих різних додатках.

Завдяки інтегрованому індикатором заряду батареї користувачі будуть завжди в курсі рівня заряду батарей. Розташований трохи вище вбудованого акумулятора для микроресивера, цей індикатор починає блимати червоним світлом після того, як заряду батареї залишиться приблизно на тиждень роботи. Миша Logitech V400 працює всього від однієї батареї AA, що дозволило ще більше зменшити її вагу, зробивши цей продукт більш зручним для часто подорожуючих користувачів. Крім того, миша автоматично вимикається після того, як ресивер буде вставлений у відсік зберігання, що також допомагає збільшити тривалість її роботи від батареї.

Миша Logitech V400 Laser Cordless Mouse for Notebooks вже доступна для покупки в роздрібних і онлайнових магазинах Росії. Орієнтовна роздрібна ціна становить $90.