MSI представила перший в світі 13-дюймовий ноутбук з кристалами

64

Компанія MSI поповнила серію своїх ноутбуків моделлю S300 Crystal Collection, першим у світі 13,3-дюймовим ноутбуком, обробленим кристалами. Читайте користну інформацію та новини на сайті http://fledur.org.ua


MSI представила перший в світі 13-дюймовий ноутбук з кристалами

Ноутбук S300 Crystal Collection від MSI має фірмове, ексклюзивне кільце з кристалами, 13,3-дюймовий широкоформатний дисплей ACV (Разюче Чисте Зображення), 4 вбудованих високоякісних динаміка, блискаюче глянсове покриття UV Light, і технологію Intel® Centrino Duo Mobile.

Руками майстрів в нього вставлені 120 кристалів цього кришталю від Swarovski. Ноутбук S300 Crystal Collection від MSI містить потужний набір компонентів, що включають 2,0 ГГц процесор Intel Core 2 Duo T7200, 1 ГБ пам’яті DDR2, чіпсет Intel 945GM, жорсткий диск SATA об’ємом 120 ГБ і оптичний привід super multi DVD.

Завдяки новітньому процесору Intel Core 2 Duo він забезпечує двоядерну продуктивність, енергетичну ефективність. Він оптимізований для багатозадачності і готовий до підтримки операційної системи Microsoft Windows Vista, повідомляє CNews.