MSI представила нову лінійку плеєрів в Росії

16

Компанія MSI (Micro-Star International) випустила нову серію мультимедійних плеєрів в різноманітному дизайну, що відповідають самим різним смакам і побажанням.

Модель P310 має 1,5-дюймовий кольоровий екран. У його меню використовуються кольорові графічні значки. Плеєр підтримує відтворення відео і нерухомих зображень (JPG і AMV), дозволяє прослуховувати радіопередачі і зберігає в пам’яті ємністю 1 ГБ до 280 годин аудіозаписів. Доповненням є вбудовані стерео динаміки, що дозволяють слухати музику без підключення зовнішніх акустичних систем.

Плеєр P300 оснащений 1,3-дюймовим кольоровим дисплеєм, що дозволяє переглядати фотографії і відео у форматах JPG, BMP, GIF і AMV. У пристрої використовується високошвидкісний інтерфейс USB 2.0, який підтримує швидкість передачі даних до 480 Мбіт/с.

Плеєр P500 має 1,8-дисплей кольоровий екран і флеш-пам’ять ємністю 1 ГБ. 4 розміщені на передній панелі кнопки-покажчика дозволяють легко користуватися всіма функціями пристрою. На нижній панелі плеєра знаходяться порт USB і роз’єм навушників; на інших трьох сторонах ніяких роз’ємів і кнопок немає. Найбільш часто використовується кнопка Play виступає з передньої панелі.

Модель P510 дозволяє запам’ятовувати до 30 радіостанцій і записувати радіопередачі у форматі MP3. Завдяки вбудованій флеш-пам’яті ємністю 1 ГБ, P510 дозволяє зберігати до 64 годин аудіозаписів. Пристрій має 1,8-дюймовий дисплей і дозволяє переглядати фотографії у форматі JPG і BMP.

Плеєр P520 має не тільки вбудовану флеш-пам’ять, але і слот розширення для карт пам’яті SD або MMC. Пристрій має 1,8-дюймовий екран і користувальницький інтерфейс з великими графічними значками. Крім того, користувач має можливість відтворювати відео і переглядати фотографії у форматах JPG, BMP і SFM, а також запам’ятовувати до 30 радіостанцій, повідомляє CNews.