МР3-плеєр-телефон від Samsung

55

Компанія Samsung Electronics, виробник мобільних телефонів і телекомунікаційних систем, з жовтня починає поставки на російський ринок мобільного телефону Samsung SGH-“830, виконаного у форм-факторі ротейтора з дизайном і функціональністю MP3-плеєра, орієнтованого в першу чергу на мобільний молодіжну аудиторію і любителів MP3-музики.

Компактний — розміром всього 84х30х19,9 мм — “830 в складеному вигляді нагадує звичайний МР3-плеєр в елегантному корпусі. Але варто легким рухом руки повернути верхню половину корпусу — і він перетворюється на стільниковий телефон, відкриваючи клавіатуру в його нижній половині. У режимі телефону новинка підтримує всі функції, необхідні сучасній людині — крім голосового зв’язку, є MMS, JAVA і WAP 2.0, а також технологію EDGE, що забезпечує більш швидку і комфортну роботу в інтернеті.

Але особливо його переваги проявляються в режимі MP3-плеєра. Вбудована пам’ять об’ємом 1 гігабайт дозволяє вмістити велику фонотеку, розраховану на багатогодинне прослуховування.

Багатофункціональний навігаційне колесо забезпечує зручну навігацію, а чіткий і яскравий TFT-дисплей з роздільною здатністю 128х220 пікселів — наочне і зрозуміле відображення меню і списків відтворення. Передбачені також фоновий режим програвання музики і можливість складання плей-листів і музичних бібліотек, а завдяки підтримці USB 2.0 завантаження мелодій здійснюється швидко і легко.

64-інструментальна поліфонія дзвінка дозволить персоналізувати виклики телефону, тим самим підкресливши індивідуальність власника, а вбудована 1,3-мегапіксельна камера допоможе не тільки відобразити пам’ятні моменти на фото, але і знімати відеоролики, які можна відразу переслати друзям і знайомим.

На російський ринок SGH-“830 надійде в жовтні за рекомендованою роздрібною ціною 12500 рублів.