Motorola і Dolce & Gabbana представили нову люкс-модель

65

Компанія Motorola і Dolce & Gabbana представили MOTORAZR V3i Dolce & Gabbana – результат співпраці двох компаній, що об’єднує знаменитий дизайн MOTORAZR з фірмовим стилем модельєрів Дольче і Габбани, відомим споживачам усього світу.

Оскільки обмежена серія MOTORAZR V3i by Dolce & Gabbana мала величезний успіх, італійські дизайнери спільно з Motorola вирішили створити нову версію – на цей раз в розкішному поєднанні золота і срібла і з гравіюванням логотипу Dolce & Gabbana. Додаткову гламурну нотку даної моделі додає ексклюзивна підвіска з золотими ініціалами DG. Новий телефон забезпечений особливими функціями – наприклад, спеціальними фонами і заставками, рингтонів у форматі МР3 і унікальною анімацією.

Модель має 1,23-мегапіксельну цифрову камеру з можливістю запису і відтворення відео, та додаткову розширювану пам’ять.
Також були представлені ексклюзивні аксесуари для моделі MOTORAZR V3i Dolce &Gabbana. Вони можуть купуватися і окремо. Серед них – спеціальна гарнітура Motorola H700 Bluetooth, дротова стереогарнітура для прослуховування музики у форматі MP3 і шикарний футляр для телефону з позолоченої шкіри.

Нова модель MOTORAZR V3i Dolce & Gabbana надійде у продаж по всьому світу з 1 червня 2006 року в деяких бутіках Dolce & Gabbana і у всіх великих продавців продукції Motorola.