Мобільний комфорт в надтонкому виконанні

41

Prology представила нові портативні телевізори HDTV-705XS і HDTV-805XS, створені з використанням надтонких матриць. Завдяки цьому новинки володіють досконалим зображенням, а товщина пристрою складає всього 2.5 див. В нових телевізорах HDTV-705XS і HDTV-805XS Prology продовжує ідею мобільного комфорту, пропонуючи витончені варіанти її втілення.

Переносні телевізори Prology HDTV-705XS і HDTV-805XS мають новітні надтонкі матриці, застосування яких дозволило досягти значних удосконалень в конструкції моделей та якості переданого зображення. Товщина корпусу нових телевізорів Prology становить 2,5 см, що робить їх дуже компактними і легкими. Діагональ екрану моделі Prology HDTV-705XS становить 7 дюймів, Prology HDTV-805XS – 8 дюймів.

Кнопки на панелі управління Prology HDTV-705XS і HDTV-805XS мають металізовану поверхню, завдяки чому запобігається стирання написів на них. Корпусу новинок виконані як у традиційних для телевізорів чорному і сріблястому кольорах, так і в незвичайному для даних пристроїв білому.

Новинки від Prology мають системи кольоровості PAL/SECAM/NTSC, російськомовне екранне меню, можливість дзеркального відображення картинки і функцію перевороту зображення, яка незамінна при нестандартних варіантах кріплення телевізора. HDTV-705XS і HDTV-805XS мають аудіо – та відеовхід, стереовихід для навушників, AV-вихід і телескопічну антену. Також в комплект до Prology HDTV-705XS і HDTV-805XS, крім мережевих джерел живлення на 12 і 220 В, пульта ДУ і проводів для підключення додаткових устойств, входять навушники.

Надходження новинок в продаж очікується на початку вересня. Роздрібна ціна Prology HDTV-705XS складе 5290 руб., Prology HDTV-805XS – 6890 руб.