Mazda представить новий концепт

33

29 листопада на автошоу в Лос-Анджелесі (США) компанія Mazda представить абсолютно новий концепт-кар Mazda Nagare.


Mazda представить новий концепт

Nagare продемонструє майбутнє напрямок дизайнерської думки японської компанії – Flow (рух). Раніше тон в автомобільному дизайні Mazda ставили концептуальні автомобілі Sassou, Senku і Kabura.

«Nagare – це зразок пропорційності, який буде розвиватися у всіх наступних вигляді нових автомобілів», – сказав Лоуренс Ван Ден Акер (Laurens van den Acker), новий генеральний директор дизайнерського ательє Mazda.

Франц Он Хольцхаузен (Franz Von Holzhausen), директор північно-американського дизайн-центру Mazda, який очолював проект по створенню Nagare, описує своє творіння як розвиток концепції «Zoom-Zoom»: «Натхненні незайманими природними процесами, наші дизайнери змогли вловити рух, енергію і легкість, знайти сенс і перевести прекрасний мову ліній і форм, який сам по собі легкий, зухвалий і дивно привабливий».

Серед інших автомобілів, які займуть своє місце на стенді компанії в Лос-Анджелесі, будуть кросовер Mazda CX-7, позашляховик класу SUV з трьома рядами сидінь для семи пасажирів Mazda CX-9, який надійде в продаж в США на початку 2007 року, а також родстер-купе Mazda MX-5 з жорстким доладним верхом, повідомляє Avto.ru.