Logitech випустила камеру для MSN Messenger

58

Компанія Logitech оголосила про запуск недорогий і стильний веб-камери QuickCam Communicate STX Plus для Windows Live Messenger. Ця комбінація веб-камери і гарнітури – новітній продукт триваючого співробітництва компанії Logitech і Windows Live Messenger.


Logitech випустила камеру для MSN Messenger

Windows Live Messenger – одна з захоплюючих програмних служб наступного покоління від компанії Microsoft – є новітньою версією MSN Messenger. MSN Messenger в даний час одна з найбільш популярних у світі служб миттєвого обміну повідомленнями, якою користуються 255 мільйонів людей у всьому світі.

Веб-камера QuickCam Communicate STX Plus для Windows Live Messenger була створена спеціально для того, щоб Windows Live Messenger зробити функцію безкоштовного відео-дзвінка, як можна більш легкою для людей. У той час як ця функція зазвичай поєднує людей за допомогою одного простого натискання на кнопку, QuickCam Communicate STX Plus робить цей процес ще на один крок коротший. Ця веб-камера оптимізована під Windows Live Messenger і при його закритті забезпечує невтручання в особисте життя, перериваючи відео-потік, і за замовчуванням запускає Windows Live Messenger у момент запуску програми.

Веб-камера QuickCam Communicate STX Plus розроблена для настільних комп’ютерів і володіє високоякісним VGA CMOS сенсором з роздільною здатністю 640 x 480 пікселів, а також поліпшеними можливостями передачі зображення, навіть якщо освітлення далеко від ідеального. Ця камера доступна в характерних сріблястому і чорному виконаннях, має гнучку плоску кліпсу і впізнавану форму всевидющого ока. Пакет також включає в себе стильну гарнітура Logitech Internet Chat, в якій є мікрофон з шумозаглушенням і яка забезпечує стереозвук.
QuickCam Communicate STX Plus для Windows Live надійде в продаж у Європі в кінці листопада. Рекомендована роздрібна ціна складе близько 60 євро.