Logitech розширила лінійку периферії

19

Компанія Logitech оголосила про розширення G-серії периферії. Лазерна миша Logitech G3 призначена для любителів комп’ютерних ігор, відрізняється високими функціональними характеристиками, компактними дзеркально-симетричний корпус і більш доступною ціною в порівнянні з більш дорогими моделями геймерських мишей Logitech G5 і Logitech G7. Клавіатура Logitech G11 – це ігрова модель, без вбудованого РК-дисплея як у популярної моделі Logitech G15, але з іншими спеціальними геймерськими функціями такими як: 18 повністю програмованих клавіш, які дозволяють гравцям замінити складні комбінації з натискання кнопок одним дотиком, і світлодіоди (LED), що забезпечують підсвічування напівпрозорих символів на клавішах.

Лазерна миша Logitech G3 реагує навіть на блискавичні рухи з граничною точністю. Як і в ігрових мишей Logitech G5 і G7 з високими технічними характеристиками, дозвіл Logitech G3 становить 2000 dpi, ця модель використовує максимально-швидкісний USB-з’єднання, обробляє зображення зі швидкістю 6,4 мільйонів пікселів в секунду і працює на швидкості 45 дюймів в секунду.

Компактний розмір лазерної миші Logitech G3 дозволяє гравцям тримати її і керувати кінчиками пальцем, що набагато краще, ніж різкі рухи зап’ястям. Ця модель також відрізняється покриттям Logitech DryGrip, яка допомагає гравцям з комфортом керувати мишкою протягом тривалих ігор.

Без установки додаткового ПЗ, кнопка нижче колеса прокрутки G3 дозволяє споживачам «на льоту» змінювати роздільну здатність миші від 1600 dpi до 800 dpi. Завдяки програмному забезпеченню максимальна роздільна здатність цієї моделі досягає 2000 dpi і може бути зменшено до 400 dpi, є також п’ять доступних налаштувань. Все це дозволяє гравцям варіювати дозвіл і знаходити необхідний баланс між максимальною швидкістю і оптимальної точністю.

Використовуючи максимально-швидкісний USB-з’єднання, миша G3 забезпечує частоту передачі 500 відгуків в секунду – набагато швидше, ніж 60 – 125 відгуків в секунду як в традиційній USB миші. Здатність передавати дані з такою високою частотою – важливий критерій, що гарантує абсолютну точність без ефекту запізнювання. З метою знизити опір і поліпшити чіткість так, щоб миша ковзала по поверхні, модель G3 має спеціальне политетрафторэтиленовое (PTFE) покриття нижньої поверхні.

Моделі ігрових мишей Logitech G5 і G7 пропонують геймерам додаткові функції, такі як зміна ваги миші і надійна бездротова технологія.

Розташовані на лівій стороні клавіатури Logitech G11, 18 програмованих клавіш G keys мають три стани (M1, M2 і M3), що дозволяє гравцям створювати 54 можливих макросу для певної гри; і коли гра запущена, ці настройки клавіатури G11 стають активними. Ці клавіші можуть бути запрограмовані як оперативні клавіші для неігрових функцій в інших популярних додатках.

Клавіатура також має перемикач ігрового режиму, який при активізації вимикає клавішу Windows, так що ваша гра не перерветься при випадковому натисканні. Кнопка на клавіатурі включає і вимикає підсвітку, а також пропонує два можливих рівня яскравості, забезпечуючи хороше огляд при будь-якому освітленні. Клавіатура G11 має два вбудованих високошвидкісних USB порту, що дозволяє під’єднувати миша, гарнітуру або будь-яку іншу периферію безпосередньо, не завантажуючи таким чином порти комп’ютера.

Флагман ігрових клавіатур Logitech G15 відрізняється інноваційним ЖК-дисплеєм з підсвічуванням, на якому відображаються важлива інформація про гру або дані з інших додатків.

Лазерна миша Logitech буде доступна в США і Європі на початку серпня. В Європі модель G3 буде продаватися за орієнтовною роздрібною ціною 60 євро. Клавіатура Logitech G11 буде доступна в США і Європі на початку липні. В Європі модель G11 буде продаватися за орієнтовною роздрібною ціною 70 євро.