Logitech QuickCam Fusion: веб-камера зі спецефектами

43

Функція «Відеоефекти», представлена в новій веб-камери Logitech QuickCam Fusion, дозволить вам спілкуватися під будь-яким тривимірним аватаром, який вам подобається. Ваша фантазія не обмежена нічим. Уявіть, що ви вирішили влаштувати в офісі гавайську тиждень, а ваш бос з Нью-Йорка наполягає на терміновій веб-конференції?! Завдяки унікальним функцій Logitech QuickCam Fusion на екрані вашого боса ви постанете в окулярах і акуратному костюмі. Ця веб-камера поєднує передові апаратні і програмні технології, які коли-небудь застосовувалися в споживчих веб-камери, і дозволяє поліпшити якість відео завдяки вирішенню в 1,3 мегапікселя, підвищеної світлочутливості і системи придушення акустичного відлуння.

Web-камера QuickCam Fusion – перша веб-камера, в комплект якої входить ПО Logitech Video Effects для створення відеоефектів. Це дає людям можливість для подальшої персоніфікації, щоб отримувати задоволення від сеансу відеозв’язку. Це перше програмне забезпечення, що дозволяє користувачам повністю змінювати своє зображення, перетворюючи його в тривимірних анімаційних персонажів, які копіюють вираз обличчя людини, або додавати аксесуари до своєму екранному зображенню, наприклад, окуляри або корону. ЗА Logitech Video Effects сумісний з усіма популярними програмами для обміну повідомленнями, у тому числі з MSN Messenger, Yahoo! Messenger and AOL Instant Messenger(AIM).

Веб-камери Logitech QuickCam Fusion використовується технологія Logitech RightLight, яка включає апаратні і мікропрограмні засоби, що дозволяють підвищити якість зображення веб-камери в широкому діапазоні освітлення, навіть практично в темряві. Технологія Logitech RightLight включає передову технологію фотоелектронного перетворювача, інтелектуальне мікропрограми та високоякісні об’єктиви, призначені для спільної роботи. Це поєднання забезпечує підвищену світлочутливість і оптимізацію передачі кольору, а також зводить до мінімуму спотворення зображення.

Веб-камера Logitech QuickCam Fusion також має ультрашироким кутом огляду – 78 градусів, що дозволяє брати участь у сеансі відеозв’язку всій родині. Веб-камера Logitech QuickCam Fusion також дозволяє захоплювати нерухомі зображення розміром до 1,3 мегапікселів без програмного розширення або до 4 мегапікселів з програмним розширенням. Ця камера також є першою веб-камерою компанії Logitech, сертифікованої для роботи з високошвидкісною шиною USB.
Завдяки вбудованому мікрофону, стереонавушниками і технології Logitech RightSound, веб-камера Logitech QuickCam Fusion забезпечує для користувачів високий рівень гнучкості в процесі відеозв’язку, а також максимальну якість звуку. Раніше в процесі відеозв’язку або голосового зв’язку необхідно було користуватися незручними навушниками із-за утворення луни або позитивного зворотного зв’язку, що створюється мікрофоном і колонками ПК, близько розташованими один до одного.

Технологія Logitech RightSound, інтегрована в програмні драйвери веб-камери, включає передові програмні алгоритми, що пригнічують ехо, тому люди можуть спілкуватися без використання навушників – так, як ніби вони сидять із ним в одній кімнаті. У комплект також входять високоякісні стереонаушники для приватного спілкування.

Веб-камера Logitech QuickCam Fusion має новий стильний низькопрофільний дизайн, що дозволяє розташувати її на рівні очей. Об’єктив у формі очного яблука тепер розташовується всього лише трохи вище екрана монітора. Гнучкий затиск можна закріпити на будь-якому дисплеї – як на традиційному електронно-променевому, так і на дисплеї з плоским екраном. Під час роботи логотип компанії Logitech, розташований на передній панелі веб-камери, світиться м’яким блакитним кольором. Коли камера не використовується, об’єктив можна закрити вбудованої захисною кришкою для підвищення рівня безпеки. Ця камера має набагато менші розміри, ніж інші веб-камери Logitech – висота корпусу складає всього 4 сантиметри. Хромоване металеве кільце навколо об’єктиву, вишуканий дизайн і полірований металевий корпус темно-синього кольору дозволяють цій камері поєднуватися з самими сучасними ПК.

Орієнтовна роздрібна ціна веб-камери Logitech QuickCam Fusion в Росії становить 2 900 рублів.