Logitech представив контролер для Playstation 3

45

Logitech представила ChillStream – контролер для Playstation 3, перший продукт компанії, розроблений спеціально для ігрової платформи Sony наступного покоління.


Logitech представив контролер для Playstation 3

На сьогоднішній момент контролер ChillStream є єдиним геймпадом, що володіє ексклюзивною запатентованою технологією – вбудованою системою охолодження, розробленою для того, щоб руки геймерів завжди залишалися сухими. Компанія Logitech також оголошує про те, що деякі з недавно випущених продуктів компанії, повністю сумісні з новою консоллю Playstation 3.

Запатентована технологія ChillStream включає в себе вбудований 40-міліметровий вентилятор, що створює повітряний потік тиском 0,1 куб. м ./хв і при цьому виробляє дуже мало шуму. Три вузьких каналу з кожного боку контролера видувають повітря безпосередньо на чотири пальці, підстава великого пальця і долоню. Силу повітряного потоку можна змінювати в трьох режимах – сильно, слабо або вимкнути зовсім.

Дизайн пристрою розроблений спеціально для нової консолі Sony і випускається в подвійній колірній гамі – сріблястою або блискуче чорної. На додаток до технології ChillStream , гумові прокладки на корпусі цього контролера забезпечують зручне захоплення навіть під час запеклих баталій. Контролер Logitech ChillStream для Playstation 3 пропонується в Європі за роздрібною ціною в 40 євро. Контролер з’явиться в США, Японії та Азії в листопаді одночасно з Playstation 3. В Європі пристрій також буде представлено спільно з запуском Playstation 3 у березні наступного року.

Кілька контролерів з лінійки Logitech вже сумісні з новою консоллю Playstation 3, як наприклад, кермо Driving Force Pro , удостоєний безлічі нагород. Кермо Driving Force Pro забезпечує максимальний комфорт для геймера під час гонок, включаючи функції силовий віддачі. Кут обертання керма становить 900 градусів. Кермо доступний у продажу в Європі за рекомендованою роздрібною ціною в 130 євро. Руль Logitech Driving Force EX і гарнітура Logitech USB для Playstation, також сумісні з платформою Playstation 3 та іграми з Playstation 2.