Logitech представила систему для передачі музики в будинку

63

Компанія Logitech розкрила деталі нового проекту Logitech Wireless DJ Music System, завдяки якому люди зможуть з легкістю передавати цифрову музику, що зберігається на комп’ютері, на будь-який музичний центр або навіть на комплект активної акустичної системи, і керувати всіма музичними записами за допомогою пульта управління, що лежить на долоні руки.


Logitech представила систему для передачі музики в будинку

Wireless DJ Music System з’єднує комп’ютер з домашнім центром розваг або комплектом акустичної системи за допомогою бездротової технології Logitech Music Anywhere. Система дозволяє відтворювати будь-які музичні композиції, записані у всіх популярних аудіо, таких як MP3, ITunes AAC, WMA, Internet Radio і подкасти. Пульт дистанційного керування Wireless DJ, з великим радіусом дії, оснащений дисплеєм і коліщатком прокрутки, значно спрощує навігацію по музичній колекції сидячи на зручному дивані, на кухні або приймаючи ванну.

Бездротова технологія Logitech Music Anywhere поєднує в собі зручність використання пристроїв Plug&Play і чистоти передачі цифрового аудіо, працює повсюди в будинку, а також не вимагає підключення до домашньої бездротової мережі. Передавач підключається до USB-порту комп’ютера, а приймач з’єднується з музичним центром або з активною стереосистемою з допомогою звичайних RCA роз’ємів або 3,5 мм роз’єму для навушників. Відразу після підключення Logitech Wireless DJ Music System зможе передавати музику на відстань до 50 метрів. Пульт дистанційного керування, що працює у всіх кімнатах у будинку, також може з’єднуватися з комп’ютером і управляти музикою, перебуваючи на такій же відстані від передавача.

Подсвечивающийся синім кольором рідкокристалічний дисплей пульта дистанційного керування і механічне колесо прокручування істотно полегшують процес навігації за списками треків музичних колекцій, вибір пісень або Інтернет-радіо станцій. ПДУ Wireless DJ також володіє функцією активного аркуша програвання, названої DJ List, яка дозволяє людям додавати пісні або альбоми в чергу програвання без зупинки музики – люди можуть передавати ПДУ один одному протягом всієї вечірки, і кожен з них зможе стати ді-джеєм. Оснащений літій-іонної акумуляторної баратеей, ПДУ швидко перезаряджається будучи встановленим в док-станцію. Повного заряду батареї вистачає приблизно для експлуатації пристрою протягом одного тижня.

Програмне забезпечення Logitech StreamPoint працює під управлінням персонального комп’ютера, може бути використано для аудіофайлів форматів, листів відтворення і прослуховування Інтернет-радіостанцій, дані з яких передають популярні музичні плеєри ITunes, Windows Media Player і Musicmatch Jukebox. Програма Logitech StreamPoint підійде для створення єдиної музичної бібліотеки, яка стане легкодоступною для перегляду і прослуховування за допомогою пульта дистанційного керування Wireless DJ.

Logitech Wireless DJ Music System з’явиться у продажу в США і Європі в кінці вересня. Рекомендована роздрібна вартість становить 250 євро. Компанія Logitech також пропонує додатковий бездротовий приймач Wireless Music System Add-on Receiver, що дозволяє підключити додаткову домашню стереосистему. Його вартість становить 80 євро. Максимально, з Wireless DJ Music System може бути використано до 4 додаткових ресіверів.