Logitech представила кермо для Xbox 360

40

В рамках виставки E3 (Electronic Entertainment Exposition), компанія Logitech представила кермо Logitech DriveFX – перший європейський продукт для системи розваг Xbox 360 від Microsoft. Нове ігрове пристрій Logitech, офіційно ліцензовані для консольної платформи, поєднує в собі високоякісні матеріали і нову технологію осьової зворотного зв’язку, забезпечуючи користувачам Xbox 360 найкращі відчуття від гонок.

В основу рульової опори Logitech DriveFX вбудований потужний мотор, підтримується технологія осьової зворотного зв’язку. Під час гри Кермо DriveFX переводить команди зворотного зв’язку в осьові зусилля, за рахунок яких рульове колесо найбільш реалістично реагує на динаміку машини і створює відчуття, схожі з цим кермом і рульової опорою.

Звичайні рулі для Xbox використовують мотори слабкої вібрації, вбудовані в блоки захоплення на кермі, які створюють нереалістичне гудіння в руках водія. Завдяки технології осьової зворотного зв’язку, яку застосувала компанія Logitech, гонщики відчують дорогу, бордюри і зіткнення з іншими машинами.

Для того, щоб гонка стала максимально реалістичною, Logitech розробив 10-дюймовий кермо, зроблений з єдиного шматка литого пластика. Цільний корпус керма відчувається як міцне і високоякісний виріб. За рахунок відсутності швів, стиків і країв кермо забезпечує найбільш реалістичну зворотний зв’язок на платформі Xbox 360.

Кермо виконаний в чорному кольорі з двома гумовими захопленнями, які повністю охоплюють обід рульового колеса для найбільш надійного і комфортного керування. В комплект входить блок, що складається з педалей газу і гальма, з утяжеленним підставою, дві клавіші для ручного перемикання передач, розташовані на кермі, а також повний набір кнопок Xbox 360 для навігації по меню і установки гри.

Руль Logitech DriveFX Wheel з’явиться у продажу в Європі і США на початку липня 2006 року за рекомендованою роздрібною ціною 100 євро.