Logitech представила антишумные навушники

70

Компанія Logitech представила на ринку нові навушники з захистом від шумів. Модель так і називається Logitech Noise Сancelling Headphones.
Використовуючи технологію шумозаглушення Logitech SilentSound., навушники відфільтровують сторонні шуми в широкому діапазоні частот, включаючи звуки реактивного літака, вентилятора або офісного кондиціонера. Великі 40-мм неодимові драйвери відтворюють чистий, динамічний звук, коли хочеться послухати музику, а знімний кабель дозволяє створити тиху атмосферу, коли музика не потрібна.

Навушники Logitech Noise Cancelling Headphones, що надходять у продаж у Європі та США в квітні цього року, здатні відфільтрувати до 22 децибел, або 92%, фонових шумів . тобто на рівні, порівнянному з іншими шумозаглушуючими навушниками, включаючи навіть ті моделі, які коштують у два рази дорожче. Рекомендована роздрібна ціна – 150 євро в Європі.

Портативні навушники в складеному вигляді і підходять для подорожей: в комплект поставки входить адаптер для аудіосистем літаків і дорожній футляр.