Logitech ChillStream: маніпулятор для геймерів спітнілих

57

Компанія Logitech представила новий ігровий контролер, оснащений інноваційною технологією – вбудованої вентиляційною системою. Це нововведення розроблено з метою забезпечення комфортних умов для любителів комп’ютерних ігор, руки яких нагріваються і потіють під час напружених віртуальних битв. Комп’ютерний маніпулятор Logitech ChillStream є єдиним продуктом, що володіє цією, ексклюзивної запатентованої технології.

Основою технології ChillStream є вбудовані вентилятори, діаметр лопатей яких становить 40 мм. Вони створюють повітряний потік, тиском 0,1 куб. м./хв і працюють при цьому зовсім тихо. Застосування такої технології в новому контролері не відбилося на габаритних розмірах контролера – мініатюрні вентилятори легко розмістилися всередині корпусу маніпулятора. З кожного боку контролера розміщено по три вентилятора близько розташованих один до одного. Вони направляють повітряний потік безпосередньо на чотири пальці, якими користувач тримає маніпулятор при грі, на великий палець розташовується зазвичай зверху контролера, і на іншу частину долоні. Таким чином, вплив на ці основні зони дозволяє значно поліпшити процес охолодження рук користувача. Швидкість повітряного потоку може регулюватися в трьох положеннях – сильний або слабкий потік, а також, повне відключення системи охолодження. Повітряні вентилятори розташовані в поглибленнях корпусу, і прикриті прогумованими вставками, завдяки яким вони стають непомітними під час гри.

Підтримує стандарт Plug&Play, маніпулятор Logitech ChillStream, підключається до комп’ютера за допомогою високошвидкісного інтерфейсу USB, працює з усіма комп’ютерами, на жорсткі диски яких встановлена операційна система Windows XP (з усіма вийшли оновленнями).

Контролер повністю сумісний також і з нової ОС Windows Vista, анонс якої відбудеться найближчим часом. В оформленні пристрою переважає сріблясто-чорна колірна гамма, завдяки якій корпус контролера стильно виглядає. Металеві решітки, прикривають отвори для забору повітря, розташовані на нижній частині корпусу маніпулятора. Новинка має також фірмовою запатентованою технологією – «плаваючою» клавішою D-pad, яка має чотири фіксовані контактних точки замість простої поворотної функції.

Така особливість дозволяє уникнути небажаного переміщення, що виникає внаслідок сильного впливу на обидві сторони пристрою, що надається користувачем при грі, часто має місце у багатьох інших контролерах і, тим самим, зробити управління більш точним. Аналогова вісь управління досить надійна. Вона здатна точно передавати координати, що задаються користувачем, протягом не менше 1 мільйона циклів обігу.

Новий маніпулятор Logitech ChillStream з’явиться у продажу в Європі і США у вересні. Його рекомендована роздрібна вартість становить близько 40 євро.