Logitech анонсувала акустичну систему з РК-дисплеєм

10

Компанія Logitech анонсувала інтерактивну акустичну систему Logitech Z-10 формату 2.0, розширюючи тим самим модельний ряд функціональної периферії. У конструкції застосована унікальні сенсорні клавіші управління і рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, на якому відображається інформація про відтворюваної музичної композиції, годинник або гучність.

Корпус акустичної системи Z-10, виконаний з полірованого акрилу, створює враження мінімалізму в дизайні, основний акцент якого зроблений на цифровому дисплеї і двох металевих решітках. Розмістивши сенсорні клавіші керування на передній панелі акустичної системи Z-10, компанія Logitech усуває потребу користувачів перемикатися між додатками в пошуку того з них, яке управляє відтворюється в даний момент цифровою музикою на їх ПК.

Завдяки застосуванню інтерфейсу USB і спеціалізованого програмного забезпечення, стало можливим відображати на дисплеї інформацію про відтворюваному треку, що надходить безпосередньо від популярних музичних плеєрів, таких як iTunes, Windows Media Player, Winamp і Musicmatch. Цифровий дисплей також володіє функцією годин і відображає загальний рівень гучності. Крім цього, дисплей може бути використаний для показу різної іншої системної інформації, що надходить з ПК.

Акустична система Logitech Z-10 оснащена чотирма клавішами, також розташованими на сенсорній панелі, після натискання кожної з яких починається мовлення встановленою заздалегідь Інтернет-радіостанції. Простим натисканням клавіш передустановки, користувачі зможуть швидко зберігати налаштування, або ж викликати раніше збережені в пам’яті радіостанції і плейлисти.

Кожна з колонок Logitech Z-10 оснащується високочастотним динаміком, має діаметр 2,5 см, і низькочастотним динаміком, розмір якого становить 7,6 див. Вони дозволяють домогтися якісного чистого звучання у всьому діапазоні частот, багатого низькими і високими частотами, не дивлячись на свій компактний розмір. Вбудований підсилювач ділить сигнал на високо – та низькочастотну складову. Цей процес має назву бі-посилення, і забезпечує чіткий розподіл частот звукового сигналу між високо – і низькочастотними динаміками акустичної системи.

Нова модель Logitech не займе багато місця в кімнаті користувача – розмір кожної з колонок складає 24,6 см у висоту, 11,4 см в ширину, і 11,9 см в глибину. Такі показники дозволять елегантно розмістити Z-10 на поверхні робочого столу, або в будь-якому іншому місці, де люди працюють з комп’ютером. З’єднання з комп’ютером здійснюється за допомогою всього одного USB-кабелю, по якому передається і цифровий звуковий потік, і інформація, що відображається на рідкокристалічному екрані, завдяки чому, підключити систему до комп’ютера зовсім не складно. Акустична система також оснащена роз’ємом для підключення навушників, який може бути використаний, якщо потрібно усамітнення при прослуховуванні улюбленої музики, і стандартним входом, призначеним для підключення MP3-плеєра або будь-якого іншого аудіопристрою.

Інтерактивна акустична система Logitech Z-10 формату 2.0 з’явиться на прилавках магазинів в США і Європі з жовтня. Її рекомендована роздрібна вартість в Європі складає близько 150 євро.