Logitech Alto: новий рівень мобільного комфорту

45

Компанія Logitech пропонує змінити погляди на принцип використання ноутбуків. Сьогодні компанія представляє підставку для ноутбуків Logitech Alto, оснащену вбудованою клавіатурою повноцінного розміру – цей продукт призначений для того, щоб підняти екран ноутбука до рівня людських очей, і дозволяє ергономічно розташувати руки користувача перед клавіатурою комп’ютера.


Logitech Alto: новий рівень мобільного комфорту

Ноутбуки швидко стають основними комп’ютерами, що використовуються у будинках по всьому світу. Але компактна форма ноутбука часто виявляється не самою вдалою, оскільки для роботи з ним люди змушені займати некомфортні пози, друкуючи на маленькій вбудованій клавіатурі, а також дивляться на екран монітора, сильно згинаючи шию. Новинка Logitech Alto пропонує просте рішення для комфорту, яке відкривається як книга і використовує з одного боку вбудовану повнорозмірну клавіатуру, а з іншого – спеціальну платформу для ноутбука. Клавіатура надає комфорт стандартного комп’ютера з вбудованою панеллю цифр, медіа-панеллю і стандартною викладкою клавіш, в той час як проста в установці платформа піднімає екран монітора на рівень очей, встановлюючи ідеальну дистанцію між монітором і очима користувача.

Новий продукт Logitech Alto ідеально впишеться в інтер’єр робочого кабінету, і не займе багато місця на робочому столі. Його збірка займає всього 30 секунд. Це так само просто, як поставити ноутбук на підставку і підключитися до порту USB. Для зберігання, пристрою не потрібно багато місця – достатньо скласти його навпіл, і зменшити таким чином і без того не особливо великі габарити. У зібраному стані Logitech Alto має розміри всього 23,7 см x 42,8 см x 3,6 див.

На додаток до ергономічним нововведень, наданими повнорозмірною клавіатурою і можливістю мати монітор перед очима, Logitech Alto охороняє руки користувача від перегріву від ноутбука. На підставі клавіатури Alto використовує зручні позиції для відпочинку зап’ясть.

На відміну від складної станції Logitech Alto сумісний з багатьма брендами ПК, він може утримати на собі різні комп’ютери і може бути використаний різними членами родини. Logitech Alto працює з більшістю ноутбуків, заснованих на Windows, за рахунок прямого зв’язку USB, яка приєднує вбудовану клавіатуру до USB-порту. Шарнір клавіатури призначений для того, щоб утримати ноутбук вагою до 4 кілограмів, що включає в себе більшість ноутбуків на ринку.
Перевагою Logitech Alto слід вважати зручність в установці і збірці – щоб її розпакувати і підключити потрібно зовсім небагато часу. Її також можна використовувати в якості комутатора для інших пристроїв. На корпусі розташовано 3 вбудованих високошвидкісних USB-порту, призначених для підключення різноманітних периферійних пристроїв, таких як бездротова миша Logitech, або веб-камера, або навіть зовнішній диск або принтер. Підставка Logitech Alto також включає систему управління кабелями, яка дозволяє з легкістю підключатися до провідним пристроям без хаосу проводів.

Новинка Alto додасть вашому стилю користування ноутбуком з її плоскими чорними поверхнями і блискучим чорним пультом управління з підсвічуються помаранчевими іконками. Клавіатура також включає в себе кнопки one-touch media для швидкого доступу до музичного контенту, кнопки контролю гучності і додаткові гарячі клавіші для швидкого доступу до улюблених програм, папок і веб-сторінок.
Logitech Alto з’явиться в Європі в грудні, а в США в січні наступного року за рекомендованою роздрібною ціною в 100 євро.