Loewe розширює лінійку РК-телевізорів

58

Компанія Loewe оголосила про випуск нової лінійки широкоформатних ЖК-телевізорів Individual 40 Selection з підтримкою HD-дозвіл 1366х768. Пристрої побудовані на платформі Loewe Digital+, яка дозволяє приймати сигнали цифрового наземного (DVB-T) і цифрового кабельного (DVB-C) мовлення.

За бажанням покупця телевізор може бути дооснащен тюнером для прийому супутникового телебачення (DVB-S). Модуль Common Interface створений для прийому програм платного телебачення. Наявність цифрового інтерфейсу HDMI c функцією HDCP підготувало Individual 40 Selection до відображення сигналів телебачення високої чіткості HDTV.

Спеціально розроблена для плоских телевізорів технологія поліпшення якості зображення Loewe Image+ дозволяє домогтися в телевізорі високої якості відтворення як аналогових, так і цифрових сигналів. Незалежно від вхідного сигналу, контрастність, різкість і кольоровість зображення коригуються.

Телевізор Individual 40 Selection доступний також з вбудованою системою запису на жорсткий диск DR+. Вона дозволяє записати на жорсткий диск до 100 годин телепередач, незалежно від того, була чи запис заздалегідь запрограмована або була включена під час перегляду телепрограми. Дана функція Time Shift – дозволяє дивитися телебачення з тимчасовим зсувом.

Функція Highlight одним натисканням на зелену кнопку збереже 30-секундний фрагмент телевізійного матеріалу (до і після натискання кнопки). Дані фрагменти можна переглядати скільки завгодно разів. А функція Replay при натисканні на кнопку Rewind миттєво відтворить попередні 40 секунд телепередачі, повідомляє CNews.