LG представила малює DVD-привід

55

Компанія LG Electronics оголошує про початок поставок нової серії зовнішніх універсальних DVD-приводів E10. Серія представлена у вигляді базової моделі GSA-E10N і моделі GSA-E10L c підтримкою технології Lightscribe.


LG представила “малює” DVD-привід

Як і всі попередні моделі серії Super Multi, цей серія підтримує читання і запис всіх форматів CD, DVD-R/-RW, DVD +R/+RW, а також формату DVD-RAM, який дозволяє робити до 100 тисяч циклів перезапису. Відміну від попередньої серії GSA-216X D в збільшеній швидкості запису DVD RAM до 12Х, DVD-R DL до 6Х.

Використання різних методів запису в залежності від формату і швидкості роботи, вдосконалений алгоритм корекції помилок забезпечують роботу без збоїв з носіями різної якості. Відсутність кешування запису аудіо значно підвищує якість запису.

Технологія Lightscribe Direct Labeling, підтримувана моделлю GSA-E10L, дозволяє наносити на диск будь-яке графічне зображення за вашим вибором. Для цього необхідні спеціальні диски з особливим шаром. Привід може один раз нанести на цей шар будь-яку картинку. Ця технологія цікава всім без винятку, оскільки дозволяє урізноманітнити зовнішній вигляд записуваних дисків і є чудовою альтернативою важко читати підписам, що наносяться на диск в ручну.

Пристрій поставляється в Retail упаковці. Все необхідне для роботи вже входить в базову комплектацію. В комплект поставки входять програми: NERO Express 6 c підтримкою технології Lightscribe, InCD, Nero Backitup, Power DVD і Power Producer GOLD 2. Рекомендована роздрібна ціна GSA-E10N – 2500 руб, GSA-E10L – 2600 рублів, повідомляє CNews.